У Черкасах працює фітнес-клуб “тільки для жінок”

Територія дівочого фітнесу “Lady Fit”.

2 серпня 201863530
'У Черкасах працює фітнес-клуб “тільки для жінок”'

У тренажерній залі без чоловіків, зайвих поглядів та комплексів – у Черкасах працює фітнес-клуб “Lady Fit”, в якому займаються тільки представниці прекрасної статі. Засновниця фітнес-клубу “Lady Fit”, Ірина Денисенко розповідає, що сама відчувала дискомфорт під час занять у звичайних тренажерних залах разом із чоловіками. Саме це дало поштовх до створення повноцінного дівочого фітнес-клубу.

Після перших пологів у мене з’явилася проблема з зайвою вагою. Я відвідувала багато черкаських фітнес-клубів і тренажерних залів. І скрізь були чоловіки. Їхні погляди, фрази, зауваження – все це відволікало від тренувань. З’являвся дискомфорт, а бажання займатися спортом зникало. Тоді і виникла мрія відкрити власний фітнес-клуб для жінок. Дівчата, яких теж непокоїть зайва чоловіча увага у фітнес-клубах, мене зрозуміють.

У жіночому фітнес-клубі ти почуваєшся більш вільною, розкутою, не комплексуєш з приводу одягу, не звертаєш уваги, який вигляд маєш під час виконання вправи. Тут завжди панує приємна душевна атмосфера. А ще – це прекрасна можливість знайти нових подруг і корисні знайомства.

Ірина Денисенко
Ірина Денисенко
засновниця фітнес-клубу "Lady Fit"
 

За півтора року клієнтками “Lady Fit” стали вже понад 1000 черкащанок. Тут є тренажерний зал із сучасним обладнанням і фітнес-студія. Ви можете замовити персональне тренування із досвідченим інструктором, піти на групове фітнес-заняття, спробувати себе на популярних нині TRX-ах, замовити розробку індивідуальної програми тренувань або ж комбінувати різні варіанти. На всіх етапах ви отримаєте якісний та професійний підхід.

Для людей із проблемами опорно-рухового апарату інструктори фітнес-клубу розробили спеціальну програму тренувань, яка враховує стан здоров’я і сприяє більш швидкому відновленню організму.

 • Фото 1 - У Черкасах працює фітнес-клуб “тільки для жінок”
 • Фото 2 - У Черкасах працює фітнес-клуб “тільки для жінок”
 • Фото 3 - У Черкасах працює фітнес-клуб “тільки для жінок”
 • Фото 4 - У Черкасах працює фітнес-клуб “тільки для жінок”
 • Фото 5 - У Черкасах працює фітнес-клуб “тільки для жінок”
 • Фото 6 - У Черкасах працює фітнес-клуб “тільки для жінок”
Щомісяця в “Lady Fit” розігрують подарунковий абонемент серед клієнток.

Консультації з харчування

Всі знають, що одні тренування без корекції режиму харчування не забезпечать бажаного результату. Правильно скоригувати раціон і врахувати всі особливості організму може тільки професіонал. У “Lady Fit” працює лікар-дієтолог, яка проводить професійні консультації з правильного харчування.

Вона розробить індивідуальний раціон і поділиться секретами, як ефективно худнути з урахуванням вашої схеми тренування. Школа правильного харчування від лікаря-дієтолога вбереже від поширених помилок тих, хто звик сидіти на безрезультативних дієтах.

Тренерський штат

Усі тренери фітнес-клубу “Lady Fit” – титуловані спортсменки і сертифіковані інструктори. Одна з тренерів – Марина Оборська – Заслужений майстер спорту України, єдина в Черкасах дівчина-тренер, яка у свої 23 роки є багаторазовою чемпіонкою з фітнес-бікіні, віце-чемпіонкою світу за версією IFBB та абсолютною чемпіонкою Європи.

 • Фото 1 - У Черкасах працює фітнес-клуб “тільки для жінок”
 • Фото 2 - У Черкасах працює фітнес-клуб “тільки для жінок”
 • Фото 3 - У Черкасах працює фітнес-клуб “тільки для жінок”
 • Фото 4 - У Черкасах працює фітнес-клуб “тільки для жінок”
 • Фото 5 - У Черкасах працює фітнес-клуб “тільки для жінок”

Комфорт і мікроклімат

Фітнес-клуб “Lady Fit” обладнаний професійною лінійкою тренажерів “InterAtletika” та професійними американськими кардіотренажерами “Spirit”. Під час занять спортом важливо дихати чистим свіжим повітрям. Тому в “Lady Fit” встановлена потужна японська професійна вентиляційна система, яка постійно фільтрує повітря. Також скрізь встановлені професійні кондиціонери.

Після тренувань можна розслабитися на сеансі масажу. Майстри професійно виконають один із популярних різновидів: класичний, загальний, спортивний, антицелюлітний, розслаблювальний, медовий.

Ось коротеньке відео, як у фітнес-клубі проходять заняття на тренажерах TRX.

Спробуйте переваги жіночого фітнес-клубу! Записуйтеся та дізнавайтеся деталі за телефонами 068-538-05-06, 073-538-05-06.

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі