Фітнес-клуби

У Черкасах є все необхідне для того, щоб зробити своє тіло ідеальним. Фітнес-зали обладнані силовими та кардіотренажерами. Для аеробіки та фітнесу відведені просторі зали з гантелями, фітболами, хулахупами і скакалками. Для тих, хто віддає перевагу добиватися своєї мети за допомогою танців, проводяться набори в групи для занять латиною, танцем живота, стрип-пластикою і зумбой. Любителі більш спокійних і спокійних занять вибирають пілатес і йогу в Черкасах.

Кілька фітнес-центрів міста пропонують зал єдиноборств, настільний теніс, дитячий фітнес, пілатес для вагітних, спеціальні заняття на дошці Євмінова. У багатьох фітнес-клубах міста є басейни, де навчають плаванню і проводять заняття з акваеробіки. Окрім тренувань, прямо у фітнес-центрі можна записатися на масаж, сходити в солярій, лазню або сауну. Після виснажливих занять у вас є можливість поповнити сили дієтичної їжею у фітнес-барах.

Групові заняття проходять на протязі всього дня під чуйним керівництвом інструкторів. Для тих, хто воліє тренуватися поодинці, у фітнес-центрах Черкас є можливість займатися з персональним тренером. У кожному клубі інструктори розробляють індивідуальну тренувальну програму і програму з харчування. Фітнес-клуби Черкас з контактною інформацією, розкладом занять, адресами і картою проїзду – тільки на in.ck.ua.
більше
Три-Чотири, фітнес-клуб
вул. Надпільна, 252
більше
Tarapata fitness & fight
вул. Благовісна, 213
більше