Для тварин

Домашні тварини – друзі наші менші, які наповнюють життя позитивними емоціями, стають справжніми вірними друзями. Завдяки пухнастому коту, вірній собаці, голосистому папузі ми стаємо добрішими. Але кожний власник домашньої тварини знає, що це тільки одна сторона медалі. Догляд, харчування, вигул та багато інших обов'язків лежать на плечах власника тварини. І часто виникають питання, що і як правильно робити. in.ck.ua допоможе вам вирішити ці проблеми!
Якщо у вас є кіт, собака, папуга, хом'як або екзотичні тварини (змії, равлики, жаби), зверніть увагу на цей розділ. Тут ви дізнаєтеся про те, які послуги для тварин надають компанії і салони Черкас. Тут ви можете вибрати ветклініку або ветаптеку, салони для тварин, розплідники... Якщо вас цікавить в'язка собак або їх стерилізація, стрижка котів або інше, пропонуємо вам перелік закладів, які надають ці послуги.
Якщо ви тільки замислюєтеся про те, щоб завести домашню тварину, ми підготували для вас інформацію, де в нашому місті є притулок для тварин, розплідники собак і котів. Крім цього, ви дізнаєтеся, які заклади нашого міста надають послугу пошив одягу для собак та котів. Щоб спростити догляд за улюбленцем, тут ви знайдете інформацію, як правильно почати навчання тварин, і які закладу в Черкасах цим займаються. Ми розповімо вам, де краще купувати будки, корми, іграшки, одяг, вітаміни та інші зоотовари для вашого улюбленця!
більше
PEGAS, домашня стайня
с. Вергуни, вул. Братів Манько, 14
більше
Сван, кінно-спортивний клуб
с. Геронимівка, вул. Благовісна, 1
більше
ВетЕксперт, ветеринарний центр
вул. Пушкіна, 67
більше
Кентаврик, поні-клуб
вул. Онопрієнка, 10
більше
DeusVet, ветеринарна клініка, зоомагазин, ветеринарна аптека
вул. Надпільна, 208, цокольний поверх
більше
Зооленд, магазин зоотоварів
вул. Пастерівська, 11
більше