У Черкасах відкрився магазин з гардеробним відділом для тварин

Дбайливий шопінг у “Леопольд”.

2 жовтня 20181229
'У Черкасах відкрився магазин з гардеробним відділом для тварин'

Зазвичай ми знаємо декілька магазинів, де можна обрати теплий одяг для себе, щоб бути готовим до зими. А куди звертатися, якщо треба “утеплити” домашнього улюбленця, щоб холод не став на заваді спільним прогулянкам на вулиці?

У Черкасах нещодавно відкрився новий зоомагазин “Леопольд” із цілою гардеробною кімнатою. Там достатньо місця, щоб комфортно розмістилися навіть господарі з великими тваринами. Для невеликих домашніх улюбленців є спеціальний столик, де можна приміряти одяг.

Модний рай для пухнастих улюбленців

Варіантів для утеплення безліч. Асортимент речей на будь-який випадок: від спортивних речей і спецодягу до повсякденного одягу та варіантів “на вихід”. Щоб тварини комфортніше пережили сувору погоду, можна обрати дощовики, светри, жилети, спортивний одяг, куртки, шапки. Одні моделі одягу стримані та мінімалістичні, інші – з оригінальними принтами чи декором, наприклад, у вигляді балетної пачки.

  • Фото 1 - У Черкасах відкрився магазин з гардеробним відділом для тварин
  • Фото 2 - У Черкасах відкрився магазин з гардеробним відділом для тварин
  • Фото 3 - У Черкасах відкрився магазин з гардеробним відділом для тварин
  • Фото 4 - У Черкасах відкрився магазин з гардеробним відділом для тварин
  • Фото 5 - У Черкасах відкрився магазин з гардеробним відділом для тварин

Крім одягу, тваринам потрібно взуття – не лише для обігріву, а й для гігієни та захисту від травм. Взимку дороги посипають технічними засобами, від них на лапах з’являються подразнення та мікротріщини. У такий спосіб можна поекспериментувати і зібрати яскравий комплект одягу із взуттям, з яким буде не тільки тепліше, а й веселіше гуляти в холодну пору року.

Крім одягу, в магазині “Леопольд” проконсультують і допоможуть обрати все необхідне для утримання домашніх улюбленців: тут є вітамінні добавки, корми та ласощі в різних цінових категоріях. Також є великий вибір засобів для догляду за тваринами, наповнювачів, котячих будиночків і “дряпок” для кігтів, собачої амуніції. Окрема увага – іграшкам: пройти повз тяжко, вони барвисті та фантазійні.

Обрати все необхідне для тварин або ж придбати й самого домашнього улюбленця можна в новому зоомагазині “Леопольд”, що відкрився за адресою: вулиця Михайла Грушевського, 73, ¼. Беріть домашнього улюбленця і гайда на шопінг!

Таїсія Поєдинок
 

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі