У Черкасах хочуть облаштувати спеціальні майданчики для вигулу та дресирування собак

Обладнані місця повинні з'явитися в парках у наступному році. 
17 жовтня 20177210
'У Черкасах хочуть облаштувати спеціальні майданчики для вигулу та дресирування собак'

Виконком відреагував на електронну петицію, зареєстровану на сайті Черкаської міської ради, ухваливши сьогодні відповідне рішення. Автори петиції пропонують облаштувати в Черкасах спеціальні закриті майданчики для вигулу собак. 

Місця для вигулу і дресирування мають визначити балансоутримувачі за погодженням з виконавчими органами Черкаської міської ради, які опікуються питаннями архітектури та екології. У відділі екології департаменту житлово-комунального комплексу повідомили, що у 2018 році "Дирекція парків" спільно з громадською організацією "Черкаський обласний кінологічний клуб "К-9" планують облаштувати спеціальні майданчики для вигулу та дресирування собак в парках "Хіміків", "Сосновий бір" і "Перемоги".

Попереднє рішення виконкому, до якого сьогодні внесли зміни, визначало перелік місць, де вигул собак був повністю заборонений: на території навчальних закладів, парків і скверів, закладів охорони здоров’я, пляжів і зон відпочинку, центральних площ міста та бульвару. Ухвалення нового рішення з цього питання дає можливість облаштувати в Черкасах належні місця для прогулянок з чотирилапими друзями.

За інформацією Черкаської міськради

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі