Цілком таємно: інтимна контурна пластика для жінок

Де зробити інтимну пластику в Черкасах?

8 грудня57212
Zdorovo article header.11
'Цілком таємно: інтимна контурна пластика для жінок '

Є низка жіночих проблем, про які якщо і говорять, то з дуже близькими подругами і пошепки... Дехто має неприємні та болісні відчуття після пологів, когось турбує зовнішній вигляд інтимної зони, а хтось не задоволений своїми сексуальними відчуттями.

У Черкасах працює "Клініка Сім'я", яка допомагає жінкам вирішувати естетичні проблеми в інтимній зоні. Посилення відчуттів під час статевого акту в жінок, видалення розтяжок, естетична краса жіночої інтимної зони – з усіма цими проблемами можна впоратися за допомогою інтимної контурної пластики. Через незнання, стереотипи та упередження багато людей думає, що контурна пластика потрібна лише жінкам у віці, що це боляче, шкідливо для організму або що це звичайна жіноча "примха".

Ми вирішили дізнатися, що таке інтимна контурна пластика, і кому підходить цей нехірургічний метод вирішення естетичних проблем. Допомогти розібратися в усіх тонкощах медичної косметології погодився лікар черкаського ПМП "Центр здоров'я", гінеколог-естетолог Олександр Мовчан.

Що таке інтимна контурна пластика?

У цій галузі естетичної медицини так само, як і в косметології, застосовують гіалуронову кислоту. Багато жінок знають про чудодійні властивості цього інгредієнта. Але мало хто здогадувався, що гіалуронова кислота може допомогти в досягненні оргазму і поліпшенні естетичного вигляду інтимної зони.

Під час інтимної контурної пластики лікар вводить гіалуронову кислоту у внутрішні статеві органи пацієнтки. Це допомагає поліпшити сексуальні відчуття або відновити втрачену форму статевих органів. Така пластика не є протипоказанням до природних пологів, на відміну від хірургічного методу. Контурна пластика – це абсолютно безпечна і безболісна процедура, яка проходить амбулаторно.

Завдяки процедурі можна виправити деформацію або асиметрію статевих губ, опустити точку G і зробити клітор більш чутливим, розм'якшити післяпологові шрами, видалити розтяжки, позбутися стресового нетримання сечі.

Зовнішній вигляд статевих губ

Цілком таємно: інтимна контурна пластика для жінок
Цілком таємно: інтимна контурна пластика для жінок

Кому це потрібно? Третина жінок стикаються з асиметрією або деформацією статевих губ. Це може статися після пологів, в результаті вікових змін або внаслідок фізіологічних порушень. Чоловікам такі "дівочі проблеми" можуть здаватися смішними, але для жінки це може стати катастрофою – розвинути невпевненість у собі та страх інтимної близькості.

Як проходить процедура? Для відновлення форми в малі статеві губи вводиться гіалуронова кислота. Це не хірургічна пластика, а консервативний метод усунення естетичних проблем. Процедуру необхідно робити в перші дні після менструації, після гінекологічного обстеження.

Яким буде результат? Такий спосіб дозволяє омолодити шкіру, впоратися з віковими змінами і надати статевим губам симетричну форму.

Покращення якості сексуального життя

Цілком таємно: інтимна контурна пластика для жінок
Цілком таємно: інтимна контурна пластика для жінок

Кому це потрібно? Близько 20% жінок стикаються з відсутністю будь-яких відчуттів під час сексу. Відбувається це не через те, що жінка байдужа, або чоловік погано старається. Іноді "винними" є анатомо-фізіологічні особливості клітора і точки G, яка знаходиться занадто високо для стимуляції.

Як проходить процедура? Якщо дівчина знає про точку G тільки з розповідей, під цю точку вводиться гіалуронова кислота. Це дозволяє "опустити" точку нижче в піхву, тобто партнеру буде легше її стимулювати. Щоб "відкрити" клітор і зробити його більш чутливим, роблять аналогічну процедуру.

Для знеболювання лікар застосовує крем місцевої дії. Потім тонкою голкою вводить препарат. Ні під час пластики, ні після неї жінка не відчуває дискомфорту. Таку операцію можна робити навіть дівчатам, які не народжували. Це ніяк не вплине на планування вагітності та майбутні пологи. Сама процедура триває близько 3 хвилин.

Яким буде результат? За тиждень після пластики пацієнтка зможе особисто перевірити ефект: опущення точки G дасть максимальну повноту сексуальних відчуттів майже у всіх позах. Крім того, така процедура є профілактикою опущення жіночих органів і позбавить запальних процесів. Після проведення процедури з клітором імовірність його стимуляції під час сексу збільшиться в декілька разів. Ще одним приємним бонусом буде підвищення зволоження слизової піхви.

Розм'якшення шрамів після пологів

Цілком таємно: інтимна контурна пластика для жінок
Цілком таємно: інтимна контурна пластика для жінок

Кому це потрібно? Молоді мами нерідко стикаються з результатом розривів під час пологів і подальшим дискомфортом в інтимній зоні. Розриви зшивають, і з часом вони заживають, але завжди залишають після себе шрами. У результаті рубці можуть викликати цілий спектр неприємних емоцій, починаючи від хворобливих відчуттів під час сексу і закінчуючи буденними речами, наприклад, дівчині може бути незручно сидіти на стільці!

Як проходить процедура? Позбавитися неприємних відчуттів допоможе гіалуронова кислота. Її вводять прямо в рубець, в результаті чого тканина стає більш м'якою та еластичною. Тривалість ефекту залежить від індивідуальних особливостей організму, але здебільшого за рік кислота розчиняється. Тому процедуру краще повторити.

Яким буде результат? Такий метод позбавить молоду маму всіх неприємних відчуттів, покращить сексуальне життя, а також допоможе зберегти мікрофлору і відновити температурний режим. Активне сексуальне життя є профілактикою фіброміом, застою і післяпологової депресії.

Видалення розтяжок

Цілком таємно: інтимна контурна пластика для жінок
Цілком таємно: інтимна контурна пластика для жінок

Кому це потрібно? Вагітні часто стикаються з появою розтяжок на шкірі. Коли жінка при надії, розтяжки не дуже її хвилюють. Але за півроку після пологів з'являється запитання, як же їх видалити? Під час стрімкої втрати ваги у дівчини можуть з'явитися незначні розтяжки на ногах, грудях або животі. Чим свіжіша розтяжка, тим легше з нею боротися.

Як проходить процедура? Сучасна методика боротьби з розтяжками нагадує природний фактор регенерації шкіри. За допомогою спеціального дермаролера під шкіру вводять гіалуронову та бурштинову кислоту. Голочки дермаролера проникають у базальний шар шкіри і руйнують його. Гіалуронова кислота стимулює вироблення ендогенного колагену – еластину, а бурштинова кислота діє як енергетик. Якщо розтяжка більше 1 см, то метод редермалізації може тільки її зменшити.

Яким буде результат? Спосіб допоможе перетворити розтяжки в здорову шкіру. Не варто чекати ефекту одразу. Для повного видалення розтяжок необхідно 5 процедур з інтервалом у 2 тижні. А сам процес регенерації шкіри після всіх процедур може тривати до року.

Нетримання сечі

Цілком таємно: інтимна контурна пластика для жінок
Цілком таємно: інтимна контурна пластика для жінок

Кому це потрібно? Нетримання сечі, всупереч поширеному стереотипу, може виникати навіть у молодих жінок – в результаті фізичних і психологічних навантажень, після пологів і травм. Часто така проблема не спричинена фізіологічними порушеннями, а є результатом психологічного стану. Тобто анатомічно з жінкою все гаразд, але вона все одно не може контролювати процес сечовипускання.

Як проходить процедура? Побороти проблему нетримання сечі зможе інтимна контурна пластика. За допомогою гіалуронової кислоти навколо уретри створюють штучну манжетку, в результаті жінка може повністю контролювати процес сечовипускання. Реабілітація після такого втручання триває тиждень. В цей період не можна відвідувати лазню, приймати гарячу ванну, вживати алкоголь, також необхідний статевий спокій.

Яким буде результат? Жінка стане впевненішою і зможе повністю контролювати сечовипускання. Єдиний мінус методу – ефект триває тільки рік. Щоб уникнути нетримання, можна тренувати м'язи піхви, практикуючи вправи Кегеля.

Куди звернутися і скільки коштують процедури?

Контурну інтимну пластику роблять в "Клініці Сім'я" за адресою: вул. Чехова, 101, в жіночій консультації. Вартість процедури залежить від кількості використаної гіалуронової кислоти. Середня ціна за мілілітр препарату стартує з 6 000 грн.

Маргарита Годуліна

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі
  • Фото

    Доброго дня. Пропоную гіалунову кислоту 2 мл. за ціною 1100грн. Виробництво "Фармак", або "Юрія Фарм".

  • Фото

    Це не ціна для стабілізованої гіалуронової кислоти високої щільності,і яка зберігає заданий обєм протягом року.Плюс для цього використовується саме сертифіковані препарати.
    На скільки мені відомо у лінійці препаратів Фармак не має сертифікованих препаратів для використання в інтимній контурній пластиці.