Черкаські компанії можуть отримати безкоштовні кавові куточки від компанії "Nestle"

Еспресо, американо і лате для лояльності працівників.
6 вересня 201717822
'Черкаські компанії можуть отримати безкоштовні кавові куточки від компанії 'Nestle''

Ароматна кава в необмеженій кількості та зона для релаксу в офісному просторі – мотивувати працівників у такий спосіб пропонує компанія "Nestle".

"Nestle Professional Черкаси" запустила проект зі створення куточків для кава-брейків у черкаських офісах. Після облаштування кава-пойнтів персонал зможе релаксувати і спілкуватися в красивій локації за чашечкою кави, приготовленої на сучасному потужному автоматі. У компанії "Nestle" впевнені, що така філософія – це частина ефективної системи мотивації персоналу.

Мудрий керівник хоче бачити поруч ефективних працівників, а 30% їхньої продуктивності залежить від самопочуття, впевненості в стабільності й хорошому ставленні керівництва. Ці питання вирішує кава як програма лояльності і сучасна система мотивації найціннішого ресурсу бізнесу – персоналу.

Проект орієнтований на керівників, які цінують своїх працівників і вважають кава-паузи ефективними інвестиціями в бізнес. Головна умова для участі в проекті – це згода керівництва і потреба в естетичному місці для відпочинку персоналу і вживання кавових напоїв.

Маргарита Кононова
Маргарита Кононова
керівник підрозділу "Nestle Professional Черкаси"
 

 • Фото 1 - Черкаські компанії можуть отримати безкоштовні кавові куточки від компанії "Nestle"
 • Фото 2 - Черкаські компанії можуть отримати безкоштовні кавові куточки від компанії "Nestle"
 • Фото 3 - Черкаські компанії можуть отримати безкоштовні кавові куточки від компанії "Nestle"

Я керівник, люблю свою команду. Які умови участі у проекті?

Взяти участь у проекті можуть будь-які компанії з Черкас та області зі штатом чисельністю від 200 осіб. Кожне підприємство отримає безкоштовно обладнаний кавовий куточок з унікальним дизайном і комплектацією. Фінансова складова участі в проекті для керівництва – це оренда кавового автомата і закупівля продуктів для приготування напоїв.

До проекту вже долучилися компанії "Эпіцентр", "Depot", "Чарз Авто", "Эліт Транс", санаторій “Аквадар”, “Умань Пиво”, “Елеватор Умань”, “Ньютон”, магазини “Фуршет”, “Novus”, “Сільпо”, “Сіті Маркет”, “Деликат”, “Деликат +”.

Долучайтеся до проекту – станьте однією з успішних компаній, яка ефективно мотивує своїх працівників.

Я працівник, люблю каву і хочу побачити кавовий куточок у своїй компанії. Що робити?

Скиньте цей матеріал своєму шефу. Справжні кавомани не пройдуть повз! Сьогодні кавовий куточок – це місце, де колеги спілкуються, відпочивають, проводять брейнштормінги та мітинги. Такі зони в офісі є конкурентною перевагою компанії, яка зацікавлена у комфорті своїх працівників.

Більш детальну інформацію про участь у проекті можна дізнатися в компанії  "Nestle Professional Черкаси" за телефонами (067) 989-94-04, (093) 960-31-20.

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі
 • Фото

  Участие в проекте могут принимать только предприятия с Черкасс и обл.?Другие регионы Вы не рассматриваете?

 • Фото

  Здравствуйте! Данное мероприятие разработано только для
  Черкасс и области. В каком регионе Вы находитесь?