Виїзна церемонія чи РАЦС: скільки коштує реєстрація шлюбу?

У розпал весільного сезону ми дізналися, скільки коштує реєстрація шлюбу в РАЦСі та проведення популярної сьогодні виїзної церемонії.

14 червня250080
Svadba article header.11
'Виїзна церемонія чи РАЦС: скільки коштує реєстрація шлюбу?'

Останнім часом багато пар надають перевагу виїзним церемоніям, які дозволяють поєднати серця на природі – із красивим декором місцини, самостійно обраною ведучою і оригінальним сценарієм.

Однак треба розуміти, що РАЦС – це юридичний орган, куди все одно доведеться прийти подати заяву, а потім отримати свідоцтво про шлюб. Як саме цей документ отримати, вирішують наречені. Молодятам доступні три опції – неурочиста церемонія в РАЦСі, урочисто-святкова церемонія в РАЦСі й виїзне святкування в одному з мальовничих місць у Черкасах.

Скільки коштує РАЦС і виїзна церемонія?

Міський черкаський РАЦС проводить реєстрацію шлюбів з четверга по суботу з 10 до 16 години. Виїзну церемонію можна проводити практично в будь-яких парках і скверах міста, попередньо орендувавши майданчик у відповідального комунального підприємства.

РАЦС

Ціна: 95,85 грн – неурочисте дійство; 595 грн – урочисте.

Офіційна реєстрація шлюбу може відбутися лише в РАЦСі. Це обмежена в часі процедура з чітким регламентом і стандартним текстом ведучої.

Зареєструвати шлюб у РАЦСі можна двома способами: урочистим і неурочистим. Перший варіант передбачає присутність свідків, гостей, святкове привітання ведучої, рушник і врученням квітів. Таке дійство обійдеться молодятам у 595 грн.

Реєстрація шлюбу в РАЦСі (фото Tinna Tihonenko, http://vk.com/tinna_photo)
Реєстрація шлюбу в РАЦСі (фото Tinna Tihonenko, http://vk.com/tinna_photo)

Неурочиста церемонія (коли пара просто заходить у кабінет і ставить свої автографи у зазначених місцях) коштує 95 гривень і 85 копійок. На таку "церемонію" можна прийти у звичайному повсякденному одязі, без зайвого святкового пафосу.

Виїзна церемонія

Ціна: 500+ грн.

Черкаський Палац одружень хоч і посідає авторитетне друге місце в рейтингу найкрасивіших РАЦСів України, останнім часом багато пар обирають для святкової церемонії парки, сквери, набережну Черкас.

Головна перевага виїзної церемонії – все можна зробити саме так, як хочуть молодята. Оформлення місця, дата, час і тривалість урочистої церемонії, ведучі  та сценарій – все це коригується за бажанням наречених.

Виїзна церемонія у сквері "Чайка"
Виїзна церемонія у сквері "Чайка"

Щоб провести церемонію в парку чи на набережній, потрібно звернутися в "Дирекцію парків" і домовитися про локацію та дату проведення.

Черкаські молодята можуть обрати одну з популярних локацій:

  • Долина троянд;
  • Сосновий бір;
  • Парк 30-річчя Перемоги;
  • Сквер ім. Б. Хмельницького;
  • набережна.

Коштуватиме таке задоволення 500 гривень. У вартість входить оренда локації на необмежений час, а також прибирання працівниками "Дирекції парків" орендованого місця.

Зіпсувати виїзну церемонію може погода, адже всі локації для святкування на природі в Черкасах без тентів. Тому багато закоханих пар розглядають варіанти заміських готельних комплексів або садиб із критими терасами. В таких випадках дощ або вітер не зможе зіпсувати ваше свято.

Крім того, обираючи виїзну церемонію, враховуйте затрати на ведучих, декор і технічне обслуговування – арки, квіти, колонки, мікрофони, звуковий супровід. Їх одразу можна плюсувати до вартості оренди парка чи скверу.

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі