"Весілля"

  • Фото 1 - Україна, готель - "Весілля"
  • Фото 2 - Україна, готель - "Весілля"
  • Фото 3 - Україна, готель - "Весілля"
  • Фото 4 - Україна, готель - "Весілля"

Вартість:від 850 за людину грн.

Весілля – це дуже важлива урочиста подія в Вашому житті, все повинно бути продумано до дрібниць, тому з Вами працює Ваш персональний менеджер, який в будь-який час зможе відповісти на всі Ваші питання і допомогти.

У нашому ресторані є два банкетні зали в Черкасах для проведення урочистості, кожен місткістю по 60 осіб і літній сад, де розташовані 2 альтанки, місткістю по 35 осіб кожна.

У ресторані клубу "Космос боулінг" ми можемо обслуговувати банкет до 150 чол.

Зал необхідно бронювати заздалегідь. Найоптимальніший варіант – це бронювання банкетного залу 1 рік – 6 місяців до дати заходу. Бронювання приймаються навіть за тиждень до заходу, але швидше за все дата, яка потрібна саме Вам, буде вже зайнята.

Розміщення столів обговорюється індивідуально, враховуючи Ваші бажання. На столах ми використовуємо якісні текстильні скатертини і серветки білого і бежевого кольору, в залежності від Ваших побажань. Використання текстилю на столах входить у вартість Вашого обслуговування, додаткова плата за скатертини і серветки не стягується.

Для того, щоб забронювати для Вас дату ми підписуємо з Вами договір. За договором Ви вносите заставу 5 000 грн, ця сума йде надалі на оплату Вашого меню. Дана сума є безповоротною, якщо Ви скасуєте святкування Вашого весілля або переносите на іншу дату.

  • Ви можете скористатись додатковими послугами, наприклад, замовити кенді бар, прикраси залу, оренду апаратури тощо. Деталі за посиланням.
  • Також в готелі "Україна" діє акція "Весільний сад" (див. за посиланням).
  • Детальніше дізнатись про меню можете тут.

 

Тел. для бронювання: (067) 443-11-44, (050) 433-41-41.

 

Коментарі