Україна - Весілля в готелі 'Україна': додаткові послуги

Весілля в готелі "Україна": додаткові послуги


  • Дата: 25 лютого 2020, 11:00

Організовуючи весілля в готелі "Україна", Ви можете скористатись додатковими послугами:

1. Оренда галявини

Для пар, які не планують великий банкет і не беруть участь в акції "Весільний сад", а просто хочуть провести церемонію одруження в красивому мальовничому місці, оренда нашої галявини буде коштувати 1950 грн. В оренду входить використання нашого саду, прибирання території після урочистості, використання інфраструктури готелю. Крім оренди території необхідно замовити мінімальний фуршет на людину 300 грн. Меню складається для Вас індивідуально.

2. Кенді бар

Маленький солодкий стіл перед початком основного застілля, особливо, якщо серед гостей є діти, буде прикрасою Вашого свята. Ресторан "Україна" зможе підготувати безліч різної смакоти: пончики, еклери, мафіни, кап кейки, тортики, цукерки і т.д.

Родичі, друзі, інші компанії також можуть підготувати для Вас Кенді бар, який буде розміщуватися на нашій території, ця послуга у нас буде коштувати 600 грн. (Надання місця для Вашого Кенді бару).

3. Прикраса залу

Ресторан "Україна" зможе запропонувати Вам прикрасити стільці в банкетному залі чохлами. В наявності є чохли оливкового кольору з білими стрічками, а також чохли білого кольору з золотими стрічками. Вартість – 20 грн за 1 стілець. Прикраса балок залу буде коштувати 300 грн. Пара може користуватися послугами власних декораторів. Будь ласка, повідомте про це Вашого менеджера, бо ресторан повинен узгодити всі технічні нюанси з декораторами.

4. Шоу-програма, апаратура

На Ваш весільний банкет Ви зможете запросити музикантів, співаків, групи, танцюристів і т.д. Ми можемо порекомендувати Вам артистів на будь-який смак, з огляду на Ваші побажання. Також Ви зможете привести до нас в ресторан артистів самостійно. Скажіть Вашому менеджеру, хотіли б Ви знайти учасників шоу програми самостійно або Вам потрібна наша допомога. До бюджету шоу програми необхідно внести 400 грн, які стягуються рестораном за використання свого майданчика музикантами, групами при необхідності підключення до електрики.

Ресторан "Україна" може надати в оренду для Вас колонки. 

5. Торт, коровай

Весільний торт та коровай Ви зможете замовити в будь-якій кондитерській, пекарні, які Вам сподобалися. Ми не беремо оплату за подачу Вашого торта і короваю. Обов'язково попередьте нас про наявність муляжних шарів, якщо вони є в торті.


Деталі за тел.: (067) 443-11-44, (050) 433-41-41.

Фото 1

Фільм'Весілля в готелі "Україна": додаткові послуги' - фото 1
Коментарі