Який найжахливіший подарунок ви отримували чи дарували на День Святого Валентина?

11 доказів того, що до вибору подарунка потрібно підходити з розумом.
7 лютого33315
'Який найжахливіший подарунок ви отримували чи дарували на День Святого Валентина?'

Перед найромантичнішим святом року з’являються сотні порад, яким подарунком краще побалувати свою другу половинку. Але варто й знати, ЩО краще не дарувати, щоб потім не було нестерпно соромно це згадувати.

Мій розумний колишній вирішив не паритися і просто передарував мій же подарунок. То була скретч-карта “Сто справ для закоханих”. Коли я вже плакала, він сказав: “Пробач, я ЗАБУВ, ЩО ЦЕ ТИ МЕНІ ДАРУВАЛА”. Я розумію, іноді може не вистачати фінансів на всі свята. Але не варто розлучатися 13-го, а повертатися 15-го. Можна просто бути поряд, дарувати тепло, приготувати щось разом з того, що є в холодильнику, дістати свічки ще з Нового року, відкрити шампанське, залишене на "той самий випадок". Найголовніше – сповна віддатися коханій людині в цей день.
Анжеліка Тригуб
Анжеліка Тригуб
студентка
 

У моєму житті ще не було нічого гіршого, ніж одна троянда в целофані. Краще взагалі нічого. Я не надто меркантильна, але після такого хоч як ти не старалася б тримати себе в руках – бісять усі фоточки з величезними букетами в Instagram. От хіба я заслужила на одну-єдину троянду? Та найгірше було те, що цей хлопчина залишив свою машину за рогом, а мені викликав таксі, щоб я сама додому їхала. І це після того, як я оплатила в закладі суші, кальян і каву, яку він пив. Добре, що відтоді я більше його не бачила. Хлопці, зробіть дівчині хоч трохи приємно, дайте ніжності, і вона віддасть її втричі більше!
Леся Волошина
Леся Волошина
адміністратор у кав’ярні-кондитерській
 

Найгірший подарунок – це нічого. Зовсім нічого. Мабуть, це моя життєва карма – ні одна дівчина нічого не дарувала мені на День Святого Валентина. Хоча я своєю чергою пропонував і поїхати кудись, і сюрпризи робив. Досі не розумію, навіщо тоді це свято. Ніби жінки придумали для жінок 8 березня, а чоловікам більше клопотів. Після низки невдач 14 лютого в мене асоціюється лише з днем народження молодшого брата.
Сергій Пилипенко
Сергій Пилипенко
студент
 

П'ять років тому зустрічалася з хлопцем, який подарував ваги зі словами “Ти не ображайся, я ж пам’ятаю, що ти хотіла їх купити”. Таким чином він “натякнув” на мою зайву вагу. Наших стосунків вистачило ще на п'ять місяців, протягом яких він щоранку казав не “Доброго ранку, кохана”, а “Ти вже ставала на ваги?” Я усвідомлювала свою проблему із зайвими кілограмами, тому сиділа на дієті та займалася спортом. Але не розумію, навіщо тоді було взагалі починати стосунки, якщо його не влаштовували параметри мого тіла?.. Зараз я закохана в людину, яка сприймає мене такою, якою я є – і це велике щастя.

Ірина Кононенко
Ірина Кононенко
кондитер
 

Я досі не знаю, якою б мала бути моя реакція на такий подарунок. Відправила ЦЕ у бабусин сервант і щоразу як бачу – короткочасно втрачаю свідомість.

Таня Кравченко
Таня Кравченко
студентка
 

Тетянин подарунок
Тетянин подарунок

Найгірше, що мені дарували – це светр на два розміри більший за мій із сердечками на грудях. Що ж було робити? Прийняв подарунок, усміхався, як дурний, бо їй навзаєм подарунку не було. Носити того светра не доводилося.

В’ячеслав Чухлєб
В’ячеслав Чухлєб
помічник машиніста
 

Приїжджає до мене колишній коханий. Після прогулянки настав час обмінюватися подарунками. Я очікувала чогось милого і приємного. А він говорить, що нічого не купив і вирішив подарувати гроші. Але не все так просто. Оскільки у нього було три купюри по 200 гривень, то я мала дати йому решту – 100 гривень. У мене був шок. Я взагалі не визнаю гроші за подарунок для близьких людей. Це ніби “На! Та й відчепися – у мене не було ні часу, ні бажання щось обирати”. Тож тепер вам зрозуміло, чому на початку я сказала “колишній”.

Богдана Литвиненко
Богдана Литвиненко
студентка
 

Коли думаю про найжахливіший подарунок, то згадую той, який я подарувала коханому. Обрала крутий, шкіряний hand-made гаманець у красивій дерев’яній коробочці. Не взяла до уваги те, що мій чоловік і мода – по різні сторони всесвіту. Відкриває він ту коробку і каже: “Ну таке ото”. Я одразу в сльози! Жіноча драма. Він утішав мене весь вечір, гладив ніжно по голівці та примовляв “Сонечко, ну це ж реально повне л@йно”. Зараз мені смішно, а тоді ледь не думала завершувати стосунки. Тим паче гаманець він другий рік носить і нічого не каже.

Аліна Ширенко
Аліна Ширенко
юрист
 

Найгірші подарунки на День Святого Валентина? Дівчина приготувала декілька кілограмів суші, якими ми славно отруїлися. Блювали (і не тільки) кілька днів. Другові жінка “подарувала” дочку. Запитаєте, що в цьому поганого? Дочка не від нього. Подругу нагородив хлопець, якого вона давно хотіла звабити, венеричним захворюванням. Однокласник купив дівчині iPhone, а вона його обійняла у відповідь. Це був весь подарунок від неї. Моя тітка отримала від чоловіка в око, бо він подумав, що вона йому зраджує.

Максим Руденко
Максим Руденко
працює в сфері IT
 

Прийшов до мене коханий з піцою та вином – романтика. Випили, поїли – і мені різко стало погано. Ще три дні пролежала з отруєнням. Спочатку думала, що піца в цьому винна. А потім глянула на дату виготовлення вина: виявилося, воно прострочене на три місяці. Свято однозначно було зіпсоване.

Юлія Мирошніченко
Юлія Мирошніченко
студентка
 

Колись одній милій дівчині подарував “Кобзар”. Біс його знає, чим я тоді керувався, але вона дуже делікатно відреагувала, і потім ми розійшлися. Як згадаю, в жар кидає.

Олег Мироненко
Олег Мироненко
студент
 

Христина Делікатна

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі
 • Фото

  100 грн сдачи)))

 • Фото

  сковородка - знай свое место, любимая))

 • Фото

  Картина з водопадом звісно не зрівняється з вище написаним, але в 16 років, то був не самий романтичний подарунок.

 • Фото

  Оце так рофл :D
  Каже, такі подарки: на тобі 600, а дай здачі 100, бо я тільки 500 хотів подарить)))

 • Фото

  Может он сотню хотел подарить?😂