25 запитань до Андруховича, Dakooka, "ARLETT"

Незвичні запитання і цікаві відповіді.

31 січня 20184630
'25 запитань до Андруховича, Dakooka, 'ARLETT''

Минулими вихідними Черкаси зустрічали зіркових гостей на арт-фестивалі "Гайда". Сюди завітали автентичні представники української музики та літератури. У декого з них ми взяли інтерв’ю. Гості спецвипуску – Юрій Андрухович, Олександр Коломієць (гурт "ARLETT")  і Dakooka.

Юрій Андрухович – поет, прозаїк, перекладач. Живе і працює в Івано-Франківську. Твори Юрія Андруховича перекладають і видають у Польщі, Німеччині, Канаді, Угорщині, Фінляндії, США й інших країнах світу. На фестивалі письменник вперше презентував книгу "Коханці Юстиції". Вже поза камерою Юрій зізнався, що його немає у жодній із соцмереж, але він намагається відповідати на всі електронні  листи від читачів.

Dakooka – це проект чернівчанки Катерини Єременко. Катя – DJ, вокалістка, піаністка, композиторка й авторка пісень. Вона виступає  в Польщі, Чехії, Німеччині та Прибалтиці. А минулого року Катя взяла участь у вокальному шоу "Голос країни 7". Зараз артистка планує знімати новий кліп і записувати наступний альбом.

"ARLETT" – український рок-гурт, заснований у 2013 році в Білій Церкві. Олександр Коломієць – фронтмен гурту. У минулому працював з різними виконавцями, зокрема з групою "Пара Нормальных". А потім вирішив створити щось своє. У 2016 році гурт "ARLETT" випустив перший альбом. Ще серед здобутків – три нові сингли з майбутнього альбому і одна дуетна пісня з Jerry Heil. Окрім музичної діяльності, Олександр веде влог на YouTube.

Анна Петровська

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі