Віктор Павлік заспівав хіти у джазовій обробці на "Черкаських джазових днях-2018"

Рік починається з джазу.
13 січня 20186901
'Віктор Павлік заспівав хіти у джазовій обробці на 'Черкаських джазових днях-2018''

Перший день традиційного фестивалю "Черкаські джазові дні" відбувся в місті 12 січня. Засновник музичного фестивалю Сергій Крашенінніков вважає джаз "музикою для витончених гурманів", тому спочатку прогнозував невелику кількість слухачів. Натомість зал палацу культури "Дружба народів" був заповнений майже вщерть.

Цей вечір був не тільки святом джазу для всіх черкащан. Це ще й день народження головного ідейного натхненника фесту Сергія Крашеніннікова. Тому кожен бенд зі сцени вітав його музичною композицією. Традиційно відкрив "Черкаські джазові дні" біг-бенд Миколи Євпака. Біг-бенд є гордістю міста: у ньому грають музиканти різного віку – викладачі, випускники, студенти Черкаського музичного училища імені Гулака-Артемовського.

Джазові сети продовжили музиканти з Одеси: "Тріо Вадима Бессараба" віртуозно виконували композиції на роялі, контрабасі та барабанах. Другу частину фестивалю відкрив колектив із Миколаєва "Performance Band" Володимира Алєксеєва із солісткою Тетяною Орловою. Свій виступ вони розпочали всесвітньовідомою композицією "Fееling good".

 • Фото 1 - Традиційно відкрив "Черкаські джазові дні" біг-бенд Миколи Євпака
 • Фото 2 - Джазові сети продовжили музиканти з Одеси: "Тріо Вадима Бессараба". Фото Т.Черевань
 • Фото 3 - Джазові сети продовжили музиканти з Одеси: "Тріо Вадима Бессараба". Фото Т.Черевань
 • Фото 4 - Традиційно відкрив "Черкаські джазові дні" біг-бенд Миколи Євпака. Фото Т.Черевань
 • Фото 5 - Віктор Павлік на черкаській сцені. Фото з Facebook Anatolij Barabash

Щоразу намагаємося запрошувати різних виконавців, хоча Україна перебуває не у мейнстрімі джазового світового життя, але ми маємо професійних і досвідчених вітчизняних музикантів. Фестиваль уже має сивину, і ми можемо дозволити собі не культивувати комплекс провінційного фестивалю і не запрошувати гостей з-за кордону – ми через це пройшли. Зараз нам цікаво запрошувати гостей з України.

Сергій Крашенінніков
Сергій Крашенінніков
музикант, організатор джазфесту
 

Цього разу черкащан дивував Віктор Павлік. Уперше на черкаській сцені народний артист України заспівав власні пісні у джазовій обробці із "Cherkasy Jazz Quintet" Сергія Крашеніннікова. Віктор Павлік зі сцени зізнався, що репетицій у них не було, а всі композиції музиканти спільно виконували вперше. Співак нагадав черкащанам про свою творчість старими хітами: "Шикидим", "Ти подобаєшся мені", "Ні обіцянок, ні пробачень".

Далі буде... Містяни насолодилися джазом під час першого музичного дня. Другий день фестивалю відбудеться 30 травня – в день народження однодумця та друга Крашеніннікова Миколи Євпака.

Відео з Youtube-каналу Alex Lisun

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі
 • Фото

  Очень жаль, что из-за болезни, не смогла присутствовать на концерте! Тем более, что выиграла 2 билета!!!
  Не везет - так не везет...
  Жаль... Музыка души - джаз.. И без меня... Почти плачу...