Які спеціалісти користуються попитом в Черкасах?

Для багатьох Новий Рік – це час нових рішень, що іноді стосуються професійної кар'єри, у тому числі зміни місця роботи. В яких галузях найлегше знайти нову роботу в Черкасах і які співробітники будуть найбільш затребувані?

21 грудня 202110020
'Які спеціалісти користуються попитом в Черкасах?'

Де шукати роботу?

За даними Черкаської обласної служби зайнятості, ТОП 10 популярних галузей із найбільшою кількістю вакансії у Черкасах виглядає наступним чином:

 1. Домашній персонал.
 2. Будівництво.
 3. Транспорт, автосервіс.
 4. Логістика.
 5. Медицина.
 6. Житлово-комунальна сфера.
 7. Виробництво, робітничі професії.
 8. Охорона, безпека.
 9. Торгівля.
 10. Культура, мистецтво.

Затребувані професії у Черкасах?

Щодо спеціалізації, активно зростає попит на автоводіїв та спеціалістів логістики. Це пояснюється тим, що в Україні розвиваються торговельно-ринкові відносини не лише усередині країни, а й міжнародні. Через Черкаську область проходить багато торговельних шляхів і з кожним роком зростає затребуваність у водіях та керуючих транспортними потоками.

На другому місці – продаж, від дрібниці до нерухомості. Віддалена робота робить професію універсальнішою. Роботодавці готові приймати співробітників без досвіду із можливістю навчання. Знайти заняття в будь-якій ніші сфери продажів не складе труднощів.

Зберігається попит на фахівців робітничих професій. Молоді люди віддають перевагу роботі в офісі, але не варто забувати, що на виробництвах передбачений соцпакет, а деякі компанії належать закордонним власникам і пропонують приємні бонуси. За останні півроку збільшився запит на такі спеціальності, як швачка, покоївка, сантехнік, електрик, будівельник.

ТОП 10 найбільш затребуваних професій у Черкасах виглядає так:

 1. Водій.
 2. Менеджер з продажу.
 3. Оператор.
 4. Швачка.
 5. Танцівниця.
 6. Менеджер.
 7. Слюсар.
 8. Покоївка.
 9. Сантехнік.
 10. Різноробочий.

Що стосовно зарплати?

Слід зазначити, що далеко не завжди потрібні професії вважаються високооплачуваними. Найприбутковіша галузь у Черкасах виявилася сфера культури та мистецтва. До неї входять: музика, шоу-бізнес, модельні агенції. Зі спеціальностей хорошу зарплату отримують: аніматори в розважальних комплексах, провідні онлайн-ефірів, круп'є, музичні керівники тощо.

Відзначити варто і будівництво. В області найбільша кількість вакансій відкрита у Черкасах. За рівнем заробітної плати професія будівельник у регіоні вважається найбільш високооплачуваною.

Фахівці у галузі комунікації також потрапили до списку високооплачуваних. Як показує статистика, рівень їхнього доходу підвищується після 5 і 10 років вислуги в одній компанії, знання іноземної мови також додасть + до зарплати.

У багатьох сферах стали необхідні перекладачі: проведення семінарів, конференцій, організація спільних бізнес-проектів, вивчення технічної документації та багато іншого. Професійні перекладачі беруть участь у найвідповідальніших заходах компаній та ця праця гідно оплачується.

Пам'ятайте! Вибираючи актуальну та затребувану професію, ви збільшуєте свої шанси на гідну винагороду. Але крім коштів, виконання поставлених завдань має приносити ще й задоволення.

Підсумовуючи, можна сказати, що знайти потрібну роботу можливо, незважаючи на ситуацію з пандемією. Важливо серйозно поставитися до процесу пошуку роботи – проаналізувати вимоги роботодавців і при необхідності пройти навчання, щоб заповнити знання, і ви обов'язково отримаєте бажану роботу.

 

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі