У Черкасах діє таємне товариство мафіозіЯкщо всередині вас живе Шерлок чи Моріарті – вам сюди! |
16 жовтня 201936150 |
"Темні" сили на чолі з "Доном" і мирні жителі на чолі з "Шерифом" зустрічаються в місті, щоб вирішити його долю. Коли на місто сходять сутінки, "мафія" не спить і провертає свої “кримінальні” справи.
Таємні мафіозні організації з’являються у місті все частіше. Це спільноти гравців у популярну рольову психологічну гру "Мафія". Попри всю серйозність намірів мафіозі й тотальний “покерфейс”, атмосфера на засіданнях таємного товариства невимушена.
Місто засинає...
У "Мафії" дуже важливо швидко думати, чітко визначати емоції інших гравців, мати план на декілька ходів наперед і бути вкрай переконливим. Декілька партій у "Мафію" замінюють психологічні тренінги та заняття з тимбілдингу.
Принцип гри дуже простий: за круглим столом збираються гравці, кожному з них присвоюють відповідний номер. Місто засинає, учасники вдягають маски. Ведучий по черзі називає номер, і гравець під цим номером обирає собі карту. У такий спосіб учасники отримують ролі мирних жителів або злочинців – мафії, а потім намагаються визначити, хто є хто. З кожним раундом гравців стає все менше і менше – як і сумнівів. Навчитися гри можна за 5 хвилин, а інтерес із досвідом тільки збільшується!
Класичні персонажі гри: "мирні жителі" – намагаються визначити мафію; "мафія" – прагне вбити "мирних жителів"; "Дон" – головний мафіозі, шукає "Шерифа"; "Шериф" – прокидається вночі і шукає мафіозі.
Як грають у “Мафію” за класичними правилами
Інтелектуальна гра "Мафія" має безліч варіацій, але тільки "класика" сприяє найбільшій кількості різних стратегій. Ніякі інші правила "Мафії" не зможуть гарантувати настільки сильний розвиток логічного мислення.
- У грі бере участь 10 людей. Є тільки дві команди: "чорні" (мафія) і "червоні" (мирні жителі). Мафіозі всього три, включно з босом мафії – “Доном”. Мирних жителів усього сім, включно з "Шерифом".
- Ролі вбитих гравців не розкриваються. Ведучий оголошує всі ролі гравців тільки тоді, коли гра завершена.
- В ігровий день кожен із гравців має по одній хвилині на монолог. Під час промови кожен гравець робить свої припущення щодо "чорних" гравців і може виставляти на голосування найбільш підозрілих учасників. Те ж саме роблять мафіозі.
- Мафія стріляє вночі по мирних жителях із закритими очима. Для цього в першу ігрову ніч мафіозі домовляються про порядок "вбивств" мирних жителів на три ночі вперед. Якщо "мафія" стріляла несинхронно, значить, вночі був промах, місту пощастило і вранці ніхто не вибуде.
- Щоночі після пострілу мафії "Дон" шукає "Шерифа", а "Шериф" – мафію.
- Вранці, якщо мафія не промахнулася, слово надають убитому гравцю. Всі учасники говорять своє останнє слово, перш ніж покинути стіл.
"Мафія" допомагає в реальному житті
"Мафія" – не тільки захоплива, але й корисна розвага. Під час гри можна відпочити та освоїти корисні навички.
Я вважаю "Мафію" грою, яка розкриває людей. Вона дозволяє проявити власний потенціал і зрозуміти приховані сильні чи слабкі сторони колег, друзів, родичів, нових знайомих. Під час гри добре видно, хто є хто, і якими методами діє в житті. Якщо ви не впевнені у комусь – тягніть його на "Мафію". Там сутність людей стає яснішою – людина прикривається маскою гри і почувається розкуто.
Завдяки "Мафії" я познайомилася з чоловіком. Особливо рекомендую інтровертам і людям, котрим важко розкритися. Тут всі ваші дії відбуваються у правовому полі гри і можна проявити себе.
В "Мафію" вперше зіграв десь у 2009 році в черкаському МРЦ, але вона значно відрізнялася за правилами від тієї, в яку ми граємо зараз – класична "Мафія" обмежується 10 гравцями без усіляких "повій", "лікарів" тощо. За цими правилами навіть відбуваються Чемпіонати світу.
"Мафія" подобається майже усім. Якщо грати регулярно, вчишся краще розуміти людей, запам'ятовувати дрібниці, швидко і лаконічно розмовляти, рахувати. Крім того, це постійні тусовки. Знаю людей, які знайомилися в мафклубах і в результаті одружувалися. Були люди, які конфліктували через гру, доходило ледве не до бійок, сльози були не раз. Люди отримують різні емоції від гри. Головна порада для тих, хто лише починає грати – якщо вам дісталася роль “мафії”, думайте і грайте як “мирний”.
Де можна пограти в "Мафію" в Черкасах?
У Черкасах діє декілька клубів, у яких регулярно збираються учасники для гри в "Мафію". Слідкуйте за анонсами ігор у соцмережах. Про всі деталі та умови ви можете дізнатися в організаторів.
MAFIA in Che
Де: на замовлення.
Коли: на замовлення.
Вартість: від 100 грн з особи.
Контакти: (063) 83-555-85
Family Mafia Club
Де: Chaplins Cafe (бул. Шевченка, 268)
Коли: вт, чт, сб 18:30-00:00
Вартість: 50 грн за вечір. Студентам – безкоштовно.
Контакти: (093) 240-11-97, (093) 72-88-760
QuestPark
Де: вул. Гоголя, 453.
Коли: на замовлення.
Вартість: 100 грн з особи.
Контакти: (096) 848-03-78