Скільки витратять на святкування Дня міста-2016?

Понад 260 тисяч гривень з міського бюджету витратять на святкування 730-ої річниці з дня заснування Черкас. На які потреби спрямують ці кошти, читайте далі. 
2 вересня 20161003
'Скільки витратять на святкування Дня міста-2016?'

Кошторис витрат на підготовку та відзначення Дня міста, підписаний директором департаменту організаційного забезпечення Черкаської міськради Лілією Маліщук, оприлюднив у Facebook черкаський журналіст Назарій Вівчарик. Святкування обійдеться бюджету в 265 710 гривень.

Найдорожчим пунктом у складеному кошторисі стане купівля атрибутики – кубків, медалей, подяк, дипломів, а також сувенірів із символікою міста, канцтоварів, одноразового посуду, цінних подарунків та продуктів харчування для учасників концертно-ігрових програм. На ці потреби із запланованої суми спрямують 100 тисяч гривень.

Друга вагома стаття витрат – реклама у ЗМІ, виготовлення друкованої продукції, афіш, флаєрів, сіті-лайтів, банерів, а також великого вуличного екрану для показу фільмів в рамках проекту "Таємниці мого міста". На це витратять 42 тисячі гривень.

На танцювальне шоу за участі Максима Оробця передбачено 28 тисяч гривень, оренда екранів і конструкцій під них потягне на понад 21 тисячу. По 17 тисяч грн спрямують на транспортні потреби й організацію лаунж-зони. Проживання і харчування представників іноземних делегацій, гостей, артистів обійдеться у 13 тисяч грн. Ще 13 тисяч витратять на оплату роботи операторів, режисерів, квадрокоптерів, відеокамер. Квіткової продукції планують закупити на 8 тисяч гривень. 

Водночас у коментарі черкаському виданню "Прочерк" директор департаменту організаційного забезпечення Черкаської міськради Лілія Маліщук пояснила, що для таких свят – це замала сума. У мирні часи бюджет святкування міг сягати 500-600 тисяч гривень.

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі