День Незалежності: як пройшов перший фестиваль тімбілдингу в ЧеркасахЦьогорічне святкування Дня Незалежності відбулося у незвичний спосіб: організатори запропонували черкасцям фестиваль тімбілдингу "Summer Challenge". |
25 серпня 20169021 |
Долину троянд поділили на декілька рекреацій. Дитяча лабораторія розваг "Розумаріум" запропонувала батькам і дітям взяти участь у різноманітних фізичних та хімічних дослідах. Разом із професіоналами черкасці видаляли апендицит іграшковому ведмедику, спостерігали, як розкладаються пігулки, дізнавалися, як кістки проводять звук, а також шукали відмінності між чоловічим і жіночим черепом.
У іншій локації – просторі розвитку "NOVA" – черкащани та гості міста мали змогу прослухати різноманітні тренінги. Досвідчені лектори ділилися секретами родинного щастя, готували до публічного виступу, розповідали про закони, здатні притягнути гроші та з’ясовували, навіщо потрібні конфлікти.
Я з усіма охочими проводив акторський тренінг на тему "Творимо казку". Ми намагалися перетворитися на героїв казок, на пташку чи тваринку. У такий спосіб ми розуміємо, що є день, і важливо зрозуміти, що цей день сприяє всьому тому, чого ви хочете досягнути. Ми вчилися творити казку не лише для себе, а й побути чарівником для інших.
На галявині інтерактивної презентації "Черкаси. Я це роблю" 25 небайдужих мешканців міста і громадських організацій пропонували ідеї, здатні покращити певну сферу нашого життя. Активісти хотіли зібрати кошти на створення вуличних меблів, облаштування майданчиків для собак, проведення інтелектуального фестивалю тощо.
Кожен представник проекту мав 15 хвилин, щоб донести свою ідею, повідомити її всім, хто завітав на свято. Всі активісти талановиті, творчі, креативні – і це здорово, що є небайдужі люди, і сьогодні вони мають можливість отримати кошти на реалізацію своєї ідеї.
Доки всі відпочивали, 15 команд від бізнесу та влади проходили екстремальний квест. Їм запропонували 25 локацій різної складності: вправи на скеледромі, перекочування бочок, подолання мотузкової доріжки, психологічні портрети, танці тощо. Кожна локація мала свої правила та штрафні санкції.
Захід дуже прикольний, але є багато організаційних моментів дещо не продуманих. Загалом, було дуже весело. На одній станції вмикали логіку, на іншій планували, щось вигадували. Найважчою станцією було "Скелелазіння", непідготовленій людині було складнувато. На проходження всього маршруту витратили близько чотирьох годин. Не скажу, що втомилися, бо завдання були здебільшого розважальні.
Команда, яка першою пройшла всі станції, мала визначити, який з представлених проектів "Черкаси. Я це роблю" отримає 25 тисяч гривень на здійснення задуманого. У результаті першою дісталася фінішу команда черкаської "Поліції": вона розділила кошти між авторами проекту "Тактильні книги" для незрячих людей і "Школи особистісного розвитку". Знайшовся й ще один меценат, який надав по 15 тисяч гривень Анні Тарапаті для проекту "Шлях до нової себе" та Ларисі Когут для проекту "Я обираю успішне життя" для бійців АТО.
Галина Мазур