Який вигляд матиме новий літній кінотеатр у Черкасах?Процес реконструкції літнього кінотеатру триває. Черкащан просять визначитися поміж 6 проектів-лідерів, відібраних міжнародним жюрі. |
23 серпня 201617940 |
Загалом, у конкурсі взяли участь 37 архітекторів з 25 країн світу. Серед відібраних для голосування проектів є роботи з США, Великобританії, Канади, Бангладеш, Франції та України.
У черкащан буде можливість проголосувати за вподобаний проект реконструкції в онлайні та в оффлайні. Реальні "живі" голосування відбуватимуться в рамках міських свят і фестивалів, а також у популярних серед містян громадських місцях. Стенди із описами проектів і пропозицією проголосувати за найкращий можна буде побачити на фестивалі "Summer Challenge 2016" в Долині троянд, вересневому заході "CherITy Fest" в парку "Сосновий бір" тощо.
Яким дизайнери бачать оновлений літній кінотеатр у Черкасах?
Голосування за найкращий проект триває до 15 вересня! Долучайтеся – давайте змінювати Черкаси разом. Проголосувати за проект, який вам найбільше сподобався, можна за посиланням.
Проект № 1, Лос-Анджелес, США
Коментар журі. Сучасний мінімалістичний дизайн, який добре вписується в ландшафт парку. Найкраще продумана конструкція динамічного накриття. Найпростіший в реалізації проект. Не виходить за межі існуючої зараз будівлі, що спрощує бюрократичні процедури по його узгодженню і затвердженню. Проект не до кінця відповідає побажанням, які були виставлені перед конкурсантами.
Проект № 2, Лондон, Великобританія
Коментар журі. Проект відповідає сучасним тенденціям у створенні багатофункціональних публічних просторів. Не враховано існуючий ландшафт парку. Проект виходить за межі існуючої будівлі, що потребуватиме додаткових зусиль і бюрократичних процедур в процесі його затвердження. Динамічне накриття глядацьких місць в запропонованому авторами варіанті захищає тільки від сонячного проміння.
Проект № 3, Торонто, Канада
Коментар журі. Проект має оригінальний вигляд і гармонійно впишеться в ландшафт парку. Основний недолік проекту – кінотеатр не захищений від затікання дощової та талої води. Також автори не дали чіткого бачення, як обмежити доступ до театру для проведення платних заходів. Масивна дерев'яна конструкція даху буде досить складною і дорогою в реалізації.
Проект № 4, Дакка, Бангладеш
Коментар журі. Проект відносно простий для реалізації. Він забезпечує відкритість і доступність території театру. Не враховано питання відведення дощових та талих вод. Не враховано питання безпеки бетонного накриття. Не передбачено можливості робити заходи з платним входом.
Проект № 5, Київ, Україна
Коментар журі. Проект передбачає модернізацію існуючої будівлі з урахуванням ідеї відкритості та доступності простору, мінімалістичного дизайну. Не до кінця реалізовано ідею природності форм та амфітеатру, суттєво зменшено кількість глядацьких місць.
Проект № 6, Париж, Франція
Коментар журі. Запропоновано оригінальні рішення для глядацької зали та багатоярусних “балконів” на деревах. Неочевидним є можливість проведення платних заходів з доступом за квитками. Ідея динамічного накриття над глядацькою залою не представлена в презентації. Недостатньо продуманим є питання безпеки перебування на балконах.