Коли френч набрид: ідеї для крутого манікюру

28 варіантів трендового дизайну нігтів.

14 листопада 201771560
'Коли френч набрид: ідеї для крутого манікюру'

Сьогодні багато дівчат для манікюру обирає покриття гель-лаком. Готуючись до чергового візиту до майстра, потрібно надихнутися і придумати відповідь на питання "Що ви хочете?". Ми знаємо, де черпати ідеї для нового дизайну – за цим ми пішли у профільний салон нігтьової естетики "Elena Gladun beauty kitchen".

Стримано та акуратно – геометрія в дизайні

  • Фото 1 - Стримано й акуратно – геометрія в дизайні
  • Фото 2 - Стримано й акуратно – геометрія в дизайні
  • Фото 3 - Стримано й акуратно – геометрія в дизайні
  • Фото 4 - Стримано й акуратно – геометрія в дизайні

Зображення геометричних фігур – основа такого дизайну. Тут головне не переборщити з лініями. Якщо вони складні та масивні, краще не робити акцент на яскраві кольори та різноманітність відтінків. Інакше манікюр приверне зайву увагу. Для повсякденного варіанту за основу можна обрати нюдові тони. Обираючи дизайн, важливо враховувати довжину нігтів: вертикальні геометричні лінії візуально подовжують нігтьову пластину, горизонтальні – вкорочують.

Плавний перехід – омбре

  • Фото 1 - Плавний перехід – омбре
  • Фото 2 - Омбре в техніці складний градієнт

Тут важливо обирати кольори, що поєднуються між собою. У такій техніці можна обрати один відтінок – нюдовий, він має гармонійний вигляд практично з будь-яким тоном. У холодну пору року доречне поєднання чорного з червоним, у теплу – більш ніжних тонів, наприклад, блакитного з рожевим або білого з бежевим. Плавний перехід в омбре можна зробити горизонтальним, вертикальним і діагональним.

Завжди актуальна класика – французький і червоний

  • Фото 1 - Завжди актуальна класика – французький манікюр
  • Фото 2 - Завжди актуальна класика – червоний
  • Фото 3 - Завжди актуальна класика – французький манікюр
  • Фото 4 - Завжди актуальна – червоний колір

Французький манікюр давно став класикою в нігтьовій естетиці. Врізноманітнити френч можна, замінивши стандартну лінію "усмішки" на геометричну з гострими кутами. Змінити можна і звичний камуфляж, додавши під низ яскравий відтінок, головне – щоб у результаті дизайн мав гармонічний вигляд. Іноді доречно комбінувати френч з технікою омбре.

Манікюр червоного кольору також прирівнюють до класики. У кожної дівчини є свій улюблений відтінок червоного – винний, теракотовий, червоний. Такий манікюр не буде зухвалим, якщо він буде простим. Зайвими можуть бути великі камені і блискітки.

Овальна форма нігтя – одна з найпопулярніших. Найбільш актуальні кольори – червоний, бежевий, чорний, нюдовий і хакі.

Дзеркальний манікюр – "втирка"

  • Фото 1 - Дзеркальний манікюр – "втирка"
  • Фото 2 - Дзеркальний манікюр – "втирка"

Такий манікюр нагадує блиск перлин, його називають дзеркальним дизайном або "втиркою". Такий ефект отримують завдяки особливій технології втирання матеріалу. За основу можна брати будь-які кольори. Матеріали для втирки бувають напівпрозорими – вони не змінять колір, і насиченими – вони додадуть блиск перлин. Останній варіант більше підійде до свята, адже манікюр буде привертати увагу до рук. Цей дизайн потрібно акуратно комбінувати з іншими техніками, тому що в результаті ефект дзеркальності може "загубитися".

Блискучий манікюр – глітер

  • Фото 1 - Блискучий манікюр – глітер
  • Фото 2 - Блискучий манікюр – глітер

Дизайн з використанням глітера можна сміливо робити на всіх нігтях, а можна розбавити основний колір блискітками або зробити омбре. Такий дизайн вдало доповнить френч. Якщо хочете прикрасити тільки один ніготь, можна нанести гліттер на великий палець, а не на безіменний.

Коли ви визначилися з дизайном, саме час записуватися до майстра. У салоні нігтьової естетики нам дали декілька рекомендацій, як зберегти здоров'я нігтів і водночас завжди мати доглянуті руки.

Для покриття використовуємо гель і гель-лак. Гель більш щільний і твердий матеріал, ніж гель-лак, і більше підходить для нарощування довжини. Недолік гелю в тому, що під час удару нігтя він, швидше за все, трісне. Гель-лак – зігнеться і повторить форму нігтя.

Покриття будь-яким матеріалом захищає нігтьову пластину від травм. Це особливо актуально для тонких нігтів. Давати їм відпочинок від матеріалу не потрібно. Відмовитися від покриття варто, якщо пластина стала занадто тонкою. Після зняття гель-лаку товщина нігтя повинна залишитися такою ж, як і до нанесення. Також зняти гель потрібно, якщо відчувається біль, печіння або між матеріалом і пластиною утворилася порожнеча. Якщо ніготь потемнів або з'явилося відшарування, краще звернутися до дерматолога.

Нікому не рекомендую знімати гель вдома, тому що це ризик. Правильно провести процедуру не вийде, але можна сильно травмувати нігтьову пластину або отримати подразнення.

Олена Гладун
Олена Гладун
засновник салону нігтьової естетики "Elena Gladun beauty kitchen"

Вірити чи ні: 4 популярних міфи про нарощування

В інтернеті можна знайти багато страшних історій про шкідливість нарощування нігтів. Навіть якщо здоровий глузд закликає не вірити в ці "казки", частка сумнівів у кожної людини все одно залишається. Спробуємо розібратися, що правда, а що – ні.

Коли набрид френч: цікаві дизайни для крутого манікюру
Коли набрид френч: цікаві дизайни для крутого манікюру
 

Міф №1: ультрафіолетова лампа викликає рак шкіри

Найпоширеніший міф. Щодня кожна людина потрапляє під вплив ультрафіолету, і лампа, з якою жінка стикається раз на три тижні не може викликати захворювання. Випромінювання від лампи мінімальне, адже після манікюру на руці не лишається засмага. Крім того, зараз майстри переходять на покоління LED-ламп з холодним випромінюванням.

Міф №2: ніготь, покритий гелем не дихає, і це шкідливо

Ніготь в принципі дихати не може. Нігтьова пластина – це мертва частина нігтя, жива частина знаходиться в матриксі, тобто під шкірою. Від матеріалу ніякої шкоди не буде, ніготь точно не "задихнеться".

Міф №3: вагітним не можна фарбувати та нарощувати нігті

Шкоди організму майбутньої мами від матеріалу не буде ніякої. А ось наскільки гель зчепитися з пластиною і як довго буде триматися – цього точно сказати не зможе ніхто. Все залежить від конкретного організму та гормонального фону. Якщо нігтьова пластина під час вагітності не приймає матеріал, тоді краще зробити перерву на місяць, поки пройде гормональний сплеск.

Міф №4: покриття гель-лаком потребує особливого догляду

Щойно з'явився гель-лак, він і справді потребував дбайливого догляду, тому що складався більше з лаку і легко знімався. Зараз нігті з покриттям не потребують особливого догляду. А ось після обрізного манікюру варто дотримуватися декількох правил: не замочувати надовго руки, декілька днів не робити генеральне прибирання в домі, і в перший день менше контактувати з сирим м'ясом. Обрізний манікюр прирівнюється до медичного манікюру, після нього завжди залишаються мікротріщини, в які може потрапити інфекція.

Маргарита Годуліна

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі