Готуйте каструлі: у Черкасах стартують гідравлічні випробування

Коли у вашому районі зникне гаряча вода?
18 квітня 20182311
'Готуйте каструлі: у Черкасах стартують гідравлічні випробування'

Цього тижня у Черкасах розпочинаються гідравлічні випробовування магістральних та внутрішньоквартальних тепломереж, якими опікуються КП "Черкаситеплокомуненерго" та "Черкаська ТЕЦ". Про це інформують на сайті міськради. 

Щоб максимально скоротити незручності для містян, свого часу міська влада запровадила новий підхід до проведення випробувань, поділивши місто на декілька частин. Тож обов’язкове тестування мереж здійснюється за графіком у визначених мікрорайонах. Коли в одній частині Черкас тривають гідравлічні випробування, мешканці решти мікрорайонів отримують гарячу воду.

Вже з 14 травня розпочинається перший етап гідравлічних випробувань по проспекту Хіміків, вулицях: Сурікова, Нечуя Левицького, В.Чорновола, Чайковського, Яцика, Самійла Кішки, Бидгощській, В.Галви, М.Залізняка, Смілянській, Хоменка, Автомобілістів, Лук’янова, Луценка, Вернигори, Дашковича та в Південно-Західному районі.

Другий етап гідравлічних випробовувань магістральних мереж Черкаської ТЕЦ проходитиме з 26 червня до 15 липня. У цей період води не буде в будинках по вулицях: Припортова, Героїв Дніпра, Гагаріна, Сержанта Смірнова, Сержанта Жужоми, Козацька, Новопречистенська.

Третій етап гідровипробовувань триватиме з 16 липня по 12 серпня, впродовж якого перевірятимуть теплові магістралі по вулицях: Припортова, Криваліївська, Новопречистенська, Благовісна, Небесної Сотні, Митницька, Пастерівська, Богдана Хмельницького, Гуржіївська.

Четвертий етап гідровипробовувань за графіком стартує з 20 серпня і має завершитися до 9 вересня цього року. Під час останнього етапу випробовуватимуться теплові магістралі по вул. Нижня Горова, Кобзарська, Різдвяна, Нарбутівська та Симиренківська.

Теплопостачальні підприємства зазначили, що термін проведення кожного наступного етапу гідравлічних випробувань може корегуватися за результатами попереднього етапу та проведення ремонтних робіт. Департамент житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради звертається до всіх жителів Черкас з проханням з розумінням поставитись до тимчасових незручностей.

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі