Герої "Гри престолів" з’явилися на листівках черкаських дизайнерів

Колекція тематичних листівок поповнилася новими персонажами.

20 липня 20171322
'Герої 'Гри престолів' з’явилися на листівках черкаських дизайнерів'

Дейнеріс, Джон Сноу, Ходор і Бран, Серсея та Гора, Тіріон, Санса, Ар'я, Пес, Сем Тарлі та Король ночі – перед стартом найбільш масштабного 7 сезону "Гри престолів" черкаські дизайнери Олександр Александров і Аліна Шапран розширили серію листівок із популярними персонажами.

Телесеріал "Гра престолів" створили за мотивами циклу романів "Пісня льоду й полум'я" письменника Джорджа Мартіна. Його вважають найбільш популярним драматичним серіалом у світі. Нещодавно стартував 7 сезон саги. 
  • Фото 1 - Оновлена колекція
  • Фото 2 - Оновлена колекція
  • Фото 3 - Оновлена колекція
  • Фото 4 - Оновлена колекція

Ми з першої серії повністю занурилися в цей неймовірний всесвіт – дивимося серіал з 2011 року. Вважаємо "Гру Престолів" нашою улюбленою сагою. Колекцію листівок ми хотіли приурочити до виходу нового сезону, тому що це реальне свято для фанатів.
Олександр і Аліна
Олександр і Аліна
черкаські дизайнери
 

Спостерігати за поповненням серії можна у спільноті на Facebook. Там же можна придбати листівки, зв’язавшись з авторами. Черкащанам листівки передають прямо в руки в зручний час. Покупцям з інших міст картки пересилають поштою. Один комплект листівок з 10 штук коштує 100 грн. 

Кожному покупцю комплекту автори дають два приємні бонуси – додаткову подарункову листівку та стікер-наклейку з лютоволом Старків. Зараз дизайнери працюють над ще одним маленьким проектом – розробляють стікер-пак з гербами основних будинків серіалу: Старків, Ланістерів, Таргарієнів тощо.

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі