Афера по-черкаськи: у псевдорозіграш квартири повірили понад 15 000 черкащан

Як у Черкасах квартиру в новобудові "дарують".
8 листопада 201835600
'Афера по-черкаськи: у псевдорозіграш квартири повірили понад 15 000 черкащан'

З 6 листопада стрічка новин черкасців у Facebook рясніє репостами конкурсу, в якому "дарують" квартиру-студію в новобудові. Редакцію сайту in.ck.ua зацікавила така щедра пропозиція від пабліка "Жити в Черкасах", тому ми вивчили її детальніше.

Акція небаченої щедрості

6 листопада на сторінці "Жити в Черкасах" у Facebook з'явилася публікація про акцію, в якій організатори обіцяють подарувати випадковому користувачу квартиру-студію в новобудові на Митниці. За лічені години публікація стала вірусною і вже за добу після початку "конкурсу" нею поділилися понад 13 500 черкасців, за дві доби – понад 16 000.

  • Фото 1 - "Чесний" розіграш
  • Фото 2 - Єдиний реєстр юридичних осіб
  • Фото 3 - Єдиний реєстр юридичних осіб

Адміністратори сторінки пишуть у публікації, що щедрий "подарунок" підготувала будівельна компанія "Cherkassy City Building Company". Оскільки у пошуку Google інформації про компанію немає, ми звернулися до Єдиного реєстру юридичних осіб, але і там нічого не знайшли. А картинку, яку використали для розіграшу, легко знайти на сайтах, які спеціалізуються на дизайні квартир. Сама сторінка "Жити в Черкасах" у Facebook з'явилася 30 жовтня, тобто за тиждень до "розіграшу". Ми написали повідомлення організатором для уточнення деталей "акції", але відповіді так і не дочекалися. Все це дозволяє зрозуміти, що розіграш – справжній обман.

За прикладом столиці

Подібні "розіграші" не рідкість у соцмережах. Такий самий розіграш з таким же банером проходив у 2014 році в Києві на сторінці "Жити в Києві". Там обіцяли подарувати "абсолютно нову квартиру-студію площею 28 кв/м в новому будинку 2013 року на Оболоні". Крім цього, така ж "пропозиція" була і в іншого київського пабліку в 2015 році.

  • Фото 1 - Київський розіграш 2014 року
  • Фото 2 - Київський розіграш 2015 року

Подібні фейкові розіграші проводять у соціальних мережах для розкрутки пабліку і залучення нових користувачів. Вони розраховані на довірливих людей, які не будуть перевіряти інформацію і просто поділяться записом.

Не дайте себе обдурити і беріть участь тільки в чесних розіграшах!

 
Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі