У Черкасах обрали найсильніших бодібілдерів

Чемпіонат України IFBB з бодібілдингу, фітнесу, бодіфітнесу, класичного бодібілдингу, фізік та бікіні відбувся у Черкасах у вихідні, 1-2 листопада.

3 листопада 201450560
'У Черкасах обрали найсильніших бодібілдерів'

Звання найм’язистішого виборювали 330 спортсменів із усіх областей України, зокрема Луганської, Донецької та АР Крим. Змагання відбувалися під гаслом "За мир та єдність України".

• Фото 8 - У Черкасах обрали найсильніших бодібілдерів

Жінки та чоловіки змагалися у різних спортивних, вікових та вагових категоріях. Найяскравішими номерами порадували глядачів юні учасники змагань, які боролися за першість у категорії "Фітнес – діти". Тетяна Діденко, мама восьмирічної Катерини, переконана, що фітнес є дуже корисним:

Ми займаємося фітнесом уже третій рік. Тренер переконав нас, що здібності потрібно розвивати. Головне наше досягнення – дитина перестала хворіти. Також моя донька вчиться дисциплінованості.

Обирали найсильніших українців десять суддів міжнародного класу, які проходять ретельний добір. Спортсмени, які посіли на чемпіонаті І або ІІ місця, стають майстрами спорту. Це дає право починати тренерську кар’єру. Учасники, які посядуть ІІІ і ІV місця, стають кандидатами в майстри спорту.

• Фото 9 - У Черкасах обрали найсильніших бодібілдерів

Олександр Гордієнко, голова суддівської колегії, президент Федерації бодібілдингу в Полтавській області, задоволений чемпіонатом:

У нас найкрасивіші дівчата, найсильніші спортсмени та хороша федерація. Доказом є те, що цьогоріч Україна вдруге поспіль стала чемпіоном з фітнесу серед чоловіків та жінок. Наша Алла Семенова привезла золоту медаль з Чемпіонату світу в Канаді, Федір Хашалов став абсолютним Чемпіоном світу з фітнесу, а Назар Хархун – віце-чемпіоном.