У Черкасах з’явиться фотоклуб "ПікЧе"

Клуб об’єднає фотографів-початківців, які "застрягли між статусом аматора та професіонала".

29 березня 20189632
'У Черкасах з’явиться фотоклуб 'ПікЧе''

У неформальній спільноті фотографи знайдуть наставників, колег, однодумців. Оскільки це громадський проект, участь у ньому можуть взяти всі любителі фотографії на безкоштовній основі. В майбутньому члени клубу проводитимуть фотовиставки та "фотосушки", а також спільні поїздки для практики на природі.

Слоган нашого клубу "ПікЧе" – наступний крок". У Черкасах дуже багато курсів для людей, які хочуть освоїти фотографію "з нуля", а що робити далі, вони не розуміють. До того ж, більшість курсів створюють під стандартну комерційну зйомку – весілля, хрестини, корпоративи, індивідуальні фотосесії. А куди піти черкащанину, який відвідував ці курси і хотів би далі вдосконалюватися без відриву від основної діяльності (якщо це не фотограф)? Де знайти наставника чи групу, що буде підтримувати? Наш громадський проект допомагатиме саме таким людям, які застрягли між статусом аматора і професіонала. 
Людмила Марченко
Людмила Марченко
автор ідеї фотоклубу "ПікЧе"
 

За словами Людмили Марченко, ідея фотоклубу народилася під час поїздки шістнадцяти черкаських фотографів і фотолюбителів у табір на Південному Бузі. З учасниками новоствореного фотоклубу планують мандрувати не лише Україною, а й за кордон.

 • Фото 1 - Фото Миколи Мейти – призер конкурсу
 • Фото 2 - Фото Влада Тимошенка
 • Фото 3 - Фото Влада Тимошенка
 • Фото 4 - Фото Влада Тимошенка
 • Фото 5 - Фото Олександри Кривко

Окрім створення професійної спільноти фотографів (а Черкаси – єдиний обласний центр, де немає свого фотоклубу), ця ідея несе ще й соціальне навантаження. Наприклад, зараз проходить акція "SOS Південний Буг", покликана вирішити екологічні проблеми річки. В межах акції відбувся фотоконкурс "Буг б’є на сполох". Участь у таких заходах – прекрасний спосіб для некомерційних фотографів розвивати себе, не давати техніці припадати пилом, та ще й добру справу зробити.
Микола Мейта
Микола Мейта
черкаський фотограф з 50-річним досвідом
 

До речі, саме фото черкащанина Миколи Мейти "Бузький гард" посіло 3-тє місце в номінації "Пейзаж" цього фотоконкурсу.

Ірина Семенова
 

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі
 • Фото

  Не плохо оставить контакты для желающих поучавствовать в проекте.

 • Фото

  Молодцы! 😊