Tech Nights 2018: чому варто відвідати цю подію?

9 листопада в Черкасах відбудеться цікава ІТ-подія. 
6 листопада 20183390
'Tech Nights 2018: чому варто відвідати цю подію?'

“Найяскравіша подія осені” – так називали тогорічний Tech Nights його гості. Вже другий рік поспіль Tech Nights організовує команда Master of Code, щоб поділитися із черкаським бізнесом напрацюваннями у роботі на іноземних ринках. Ми запитали в організаторів, що цікавого вони підготували цьогоріч.

Цього разу захід присвячений майбутньому українського бізнесу. Спікери з IT-сфери поділяться власними думками та досвідом щодо побудови відносин зі світовими компаніями. Також тут розкажуть, які вимоги у світових компаній до українського бізнесу й команд.

Неодмінною складовою Tech Nights є благодійність – усі кошти від продажу квитків спрямують на підтримку кризового центру для жінок, які постраждали від насильства. Порадившись з волонтерами, організатори вирішили спрямувати кошти на облаштування кухонної зони.

Захід розробили так, щоб його гості могли зустріти тут друзів та поспілкуватися, завести нові знайомства, поділитися ідеями та просто і невимушено провели вечір п'ятниці. В цьому організаторам допоможуть KIM BAR та DJ Семен.

Тож, якщо вам цікаво розвивати свій бізнес, співпрацювати з іноземними компаніями, або ж ви хочете надихнутись досвідом провідних ІТ-компаній – не проґавте цю подію.

Захід розпочнеться 9 листопада о 19.00 у виставковому центрі компанії NFM AGRO за адресою – вулиця Одеська, 11/3.

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі