Тролей і міні-аквапарк: які проекти черкасці подали на Громадський бюджет 2018

Як може змінитися місто наступного року?

31 жовтня 20189450
'Тролей і міні-аквапарк: які проекти черкасці подали на Громадський бюджет 2018'

Черкасці, які мають ідеї щодо покращення міста, можуть їх втілити завдяки “Громадському бюджету”. Проекти отримають фінансування, якщо за них проголосують містяни. Ви вже бачили контейнери для вживаних речей, котрі нещодавно з’явилися на вулицях міста? Це результат підтримки проекту у “Громадському бюджеті 2017”.

Цьогоріч черкасці подали на “Громадський бюджет” 87 проектів. Редакція in.ck.uа підготувала перелік оригінальних ідей, з якими життя в місті стало б приємнішим. 

Тролей “Черкаська Січ”

Старт тролею “Черкаська Січ” пропонують зробити з оглядового майданчика парку “Сосновий бір”. Для цього потрібно збудувати дві металеві вежі: одну на старті, другу – на острові навпроти пляжу “Бочка”. Також на острові збудують дерев'яну козацьку оглядову вежу. 

Універсальний скейт-парк

Скейтери, ролери та велосипедисти зможуть активно проводити час і спілкуватися у багатофункціональному скейт-парку просто неба. 

Побудова міні-аквапарку на пляжі “Пушкінський”

У проекті міні-аквапарку п’ять пластикових гірок для спуску дітей та дорослих. Також передбачені сучасні шезлонги та водний транспорт для відпочинку.

Майданчик для вигулу собак з обладнанням для тренувань у парку Хіміків

Цей проект передбачає встановлення огорожі, обладнання для дресування собак, смітників, лав та освітлення. Користь: собаки не будуть гуляти там, де гуляють діти; господарі матимуть місце, де можна безпечно вигуляти собак.

Алея Молодості

Автори проекту хочуть створити нове місце для відпочинку у мікрорайоні Казбет по вулиці Хрещатик: встановити пандуси, облаштувати зелені зони з декоративними деревами, встановити тематичні лавочки, смітники, освітлення, Wi-Fi зони і дитячий майданчик з антивандальним покриттям. На входах до алеї будуть зелені архітектурні арки.

Доброустрій території Черкаської набережної

Пропонують замінити металеву огорожу, облаштувати місця відпочинку, пішохідну зону сучасними матеріалами та озеленити територію. 

Проект скверу імені Героїв Чорнобиля
Проект скверу імені Героїв Чорнобиля

Free walking tours cherkasy: безкоштовні неформальні екскурсії

Суть проекту в тому, щоб розробити і провести серію неформальних сучасних екскурсій різними маршрутами Черкас. Зробити зручну карту-путівник з найцікавішими місцями, дати черкасцям і туристам більше доступної інформації про місто.

Відкритий чемпіонат зі спідкубінгу “chak champ open –  2019”

Організатори хочуть провести турнір зі спідкубінгу та підтримати у такий спосіб зацікавленість дітей і дорослих до складання кубика Рубика. За громадські кошти придбають необхідний інвентар, обладнання та сформують призовий фонд.

Ребрендинг КП "Черкасиелектротранс"

Автори проекту хочуть популяризувати екотранспорт, створити графічний комплекс і відновити свої позиції на ринку.  Новий креативний стиль електротранспорту може стати своєрідною фішкою нашого міста. 

Мистецький інтеграційний фестиваль “a r t-манія” (Митці і люди з інвалідністю – душа в душу)

Організатори хочуть об’єднати творчість здорових людей і митців-початківців, котрі мають вади здоров'я. На фестивалі ви побачите спільні творчі роботи: пісні, поезію, живопис, хореографію. 

Черкаський книжковий фестиваль

Автори пропонують провести у квітні 2019 року третій Черкаський книжковий фестиваль. Проходитимуть виставка-продаж книг, письменницькі презентації, лекції від громадських діячів і цікавих особистостей, перформанси, майстер-класи. Також облаштують дитячий майданчик.

Проект доброустрою та озеленення центральної частини парку “Сосновий бір”

Автори хочуть, щоб у парку були охайні доріжки, доглянутий газон і квіти; подбати про хворі дерева і налагодити освітлення. 

Проект доброустрою парку “Сосновий бір”
Проект доброустрою парку “Сосновий бір”

Бібліотека без меж

Автори проекту мають ідею влаштувати для черкасців сучасний технічно обладнаний простір для навчання, спілкування, творчих зустрічей.

Сквер імені Героїв Чорнобиля

Проект передбачає ремонт тротуару, встановлення лав, смітників і горщиків із квітами. Планують озеленити територію кущами та молодими деревами, провести освітлення, встановити металеву скульптуру ручної роботи, присвячену Чорнобилю.

Серед списку проектів “Громадського бюджету” є ще дуже багато важливих, вони також потребують вашої підтримки. Одна людина може віддати свій голос за чотири проекти. Голосування триватиме з 1 по 14 листопада. Підтримати проекти можна тут.

Таїсія Поєдинок

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі