Переїзд і прем'єри: яким буде новий театральний сезон

Старт – 23 вересня.

25 серпня 20179640
'Переїзд і прем'єри: яким буде новий театральний сезон '

Глядачі побачать декілька прем’єр і вистави, які стали хітами. Відкриватимуть сезон на сцені Будинку культури ім. Кулика, а закриватимуть вже, ймовірно, на рідній сцені драмтеатру.

Почнеться сезон з концерту "Україна-Європа", який поставив новий директор-художній керівник театру Петро Ластівка. У жовтні в афіші з’явиться нова музична комедія "Бувальщина… українські водевілі" та дитяча казка "Сироїжка". Херсонський режисер Сергій Павлюк, який раніше ставив у Черкасах "Сад Гетсиманський", вже почав роботу над новою комедією. Робоча назва – "Пригоди у готелі класу люкс", чекати на неї варто в листопаді.

Актори вже почали репетирувати нові постановки, які ще тримають у секреті. Відомо, що цьогоріч глядачі також побачать популярну драму Алехандро Касона "Дерева вмирають стоячи". Проте актори виступатимуть з цією виставою тільки у рідному театрі: постановка передбачає дійство саме на театральній сцені. Тому глядачі побачать її після переїзду у відремонтоване приміщення.

Новий театральний сезон: переїзд і свіжі постановки
Новий театральний сезон: переїзд і свіжі постановки

Керівник літературно-драматургічної частини Варвара Присяжненко не хоче загадувати наперед щодо переїзду в рідне приміщення, адже все залежить від фінансування, але каже, що його можна очікувати у цьому сезоні. Трупа, навряд чи, встигне повернутися в театр до нового року, але сподівається відкрити сцену вже навесні.

З уже відомих вистав у цьому сезоні покажуть візитну картку нашого міста – "Місто на Че", драму "Дуже проста історія", "The білохалатність", "Хто в домі господар?" і п’єсу американського драматурга, яку показують у 47 країнах світу – "Продавець дощу". Театрали вважають "Продавця дощу" дуже актуальною для України в період війни.

Яна Проценко

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі