Чорна п'ятниця: яка периферія сподобається геймеру

26 листопада 2021 року відбудеться Чорна п'ятниця – знакова подія для мешканців нашої країни. Цього дня можна придбати необхідну периферію для геймерів та інші корисні вироби за вигідною ціною. Знижки на деякі товари досягнуть 50%, тому не варто упускати можливість купити бажану річ і заощадити значну суму грошей.

 

29 жовтня 20212610
'Чорна п'ятниця: яка периферія сподобається геймеру'

Популярна периферія для геймерів

У цю категорію входять аксесуари, які зроблять процес гри яскравішим та комфортнішим. Серед периферії для геймерів користуються популярністю такі товари:

  1. Миша. За формою аксесуари поділяються на ергономічні та симетричні. Перші виконані з урахуванням особливостей правої чи лівої руки, другі універсальні та підійдуть під будь-яку з них. Вибираючи мишу, варто враховувати тип ігор. Шутерам не потрібно багато кнопок, вони можуть тільки заважати. Для стратегій та RPG необхідно більше елементів керування в миші. Можна вибрати аксесуар із оптичним або лазерним датчиком. Роздільна здатність миші вимірюється параметром DPI. Чим вище це значення, тим точніше і швидше вона пересуватиметься екраном.

  2. Клавіатура. Дизайн та конструкція цього пристрою забезпечують комфорт у процесі гри. Вироби для геймерів відрізняються наявністю додаткових клавіш, стійкістю, яскравим підсвічуванням та рядом спеціальних налаштувань. Комп'ютерні клавіатури бувають механічними, мембранними та змішаними. Більшість геймерів вибирають перший варіант, оскільки натискання клавіші такого пристрою виходять більш точними і чітко позначаються характерним клацанням при спрацьовуванні кнопки.

  3. Геймпад. Стики та хрестовини виробу забезпечують зручну взаємодію у симуляторах та гонках. Всі кнопки на геймпаді знаходяться під рукою, а їх комбінації утворюються природним чином. Кнопки на пристрої здатні розпізнавати силу натискання, що важливо у деяких іграх.

Миша. Клавіатура. Геймпад.
  1. Навушники. Вони дають значні переваги у грі. По звуку геймер може визначити місце розташування суперника, порахувати кількість зроблених пострілів, обчислити боєзапас противника, що залишився. Завдяки навушникам гравець насолоджуватиметься звуковими ефектами, що дозволить отримати задоволення від процесу.
  2. Кермо. Цей аксесуар забезпечує реалістичність у гоночних іграх. Кермо може кріпитися за допомогою присосок чи струбцин. Останній варіант є кращим, оскільки допомагає надійно зафіксувати виріб на столі. Багато моделей оснащені двома педалями, проте можна придбати більш дороге кермо, що імітує механічну коробку передач, де додатково передбачено зчеплення. Покриття виробу буває із пластику, шкіри або гуми.

  3. Килимок. З його допомогою підвищується ергономічність робочого місця та полегшується управління курсором миші. Шорсткий килимок переважно використовувати в квестах і стратегіях, де потрібна точність. Виріб з гладкою поверхнею забезпечує відмінне ковзання миші та допомагає в динамічних іграх, де важлива швидкість переміщення курсору.

Навушники. Кермо. Килимок.

Якісна периферія необхідна кожному геймеру чи кіберспортсмену. Вона забезпечує відмінний звуковий супровід та комфорт під час гри.

Вигідні пропозиції для клієнтів

Чорна п'ятниця – унікальний шанс купити якісні та сучасні вироби з відмінними знижками. Периферія для геймерів стане гарною підмогою у власних іграх чи підійде для подарунка рідним та близьким людям. Якщо ви хочете вибрати товари за вигідною ціною на Чорну п'ятницю, заходьте на сайт Comfy.ua.

 

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі