Черкаські дизайнери представили осінньо-зимові колекції

Модний показ "Fashion day. Осінь-зима 2015-2016" від провідних черкаських дизайнерів відбувся 23 жовтня у СК "Будівельник". 

25 жовтня 201525030
'Черкаські дизайнери представили осінньо-зимові колекції '

Глядачі, які прийшли на дійство, мали змогу першими побачити новинки черкаських дизайнерів. Захід відкрила модельєрка Ірина Дика із патріотичними банданами – головними уборами, які поєднали в собі давні традиції і сучасність.

Віктор Черкаський представив колекцію під назвою "Let it be", яка повернула глядачів у часи "Beatles" і нагадала про стиль хіпі. Дизайнер гармонійно поєднав фантастично яскраві відтінки, строкаті квіткові малюнки, джинси, брюки-кльош і велику кількість аксесуарів. Світлана Шамрай представила нову колекцію, в якій переважали чорні, червоні, білі кольори та масивні капелюхи. Хутрову зимову колекцію презентував публіці Віктор Антоненко, засновник черкаської хутрової фабрики "Ант". У цьому сезоні дизайнер пропонує черкащанкам багато розкішних хутрових жилеток і шуб з капюшоном.

  • Фото 1 - Черкаські дизайнери представили осінньо-зимові колекції
  • Фото 2 - Черкаські дизайнери представили осінньо-зимові колекції
  • Фото 3 - Черкаські дизайнери представили осінньо-зимові колекції
  • Фото 4 - Черкаські дизайнери представили осінньо-зимові колекції
  • Фото 5 - Черкаські дизайнери представили осінньо-зимові колекції
  • Фото 6 - Черкаські дизайнери представили осінньо-зимові колекції

Глядачів фешн-дійства вражали не тільки новинками моди, але й цінними подарунками. Щасливчики отримали сертифікати на знижку, шубу та дорогоцінну підвіску від "Zarina". Весь одяг, представлений на показі, вже незабаром з'явиться у магазинах черкаських брендів.

Наталя Савченко

Фото – Олександр Рибалка

Всі фото з події можна переглянути тут

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі