"Місця сили" на Черкащині

Черкащина –  центр України, який заряджає енергією того, хто її відвідає.

31 січня 2016134384
''Місця сили' на Черкащині'
"Місця сили" – це особливі райони, в яких фіксують сильну енергетику. Там людина відчуває себе по-іншому, змінюється її фізичний та духовний стан.

Три криниці, с. Суботів, Чигиринський район

"Місця сили" на Черкащині
"Місця сили" на Черкащині

Неподалік центру села стоять три криниці, які сотні років вважають чудодійними. Сам гетьман Хмельницький, згідно з повір’ям, віддав наказ трьом козакам викопати криниці на місці цілющого джерела. Його водами місцевий старець зцілював поранених козацького лазарету.

Дуб Максима Залізняка, Холодний Яр

"Місця сили" на Черкащині
"Місця сили" на Черкащині

Дуб Максима Залізняка відомий як тисячолітній сторож Холодного Яру. Це дерево найбільше в Україні і одне з найбільших в Європі. Йому вже понад 1100 років. Кажуть, під його шатром побували Богдан Хмельницький, Северин Наливайко, Максим Залізняк, Тарас Шевченко. Дуб висотою понад 30 метрів можуть обійняти хіба що сім чоловік. За повір’ям, він має чарівну силу. Легенда говорить, той хто відпочине під його пишною кроною, здобуде сили досягти бажаного.

Дерево кохання, дорога до села Мошни

"Місця сили" на Черкащині
"Місця сили" на Черкащині

Дорогою до Мошногір’я можна побачити дивовижне дерево – вільху, що зрослася з дубом. Багато людей вірить, що цей симбіоз – символ вірності. Закохані впевнені, пов’язана на дереві стрічка – символ вічної любові.

Трахтемирів, Канівський район

"Місця сили" на Черкащині
"Місця сили" на Черкащині

Трахтемирів – перша козацька столиця. З давніх-давен на території села засновували культові святилища, яких налічувалося понад 30. За легендами, у невеликому монастирі доживали свій вік козаки-характерники. Сучасні дослідники вважають, що це місце – енергетична приманка. Хто хоче відновити внутрішні сили, впевненість у собі, той обов’язково має тут побувати.

Свято-Онуфріївське джерело, с. Мельники, Чигиринський район

"Місця сили" на Черкащині
"Місця сили" на Черкащині

Неподалік від Свято-Троїцького Мотронинського монастиря є цілюще джерело. За часів Богдана Хмельницького джерельна вода зцілювала козаків від багатьох хвороб. У її складі міститься срібло і радон в оптимальних для людини концентраціях.

Олександр Єнін

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі
  • Фото

    Одно из "мест силы" было прямо в центре города, на танковом полигоне.
    Но строители "паркового квартала" его уничтожили.

  • Фото

    На самом деле эта ольха с дубом не срослась.
    Просто очень близко растут.