Йдемо вчитися: курси та навчальні програми у Черкасах

Весна – традиційний час старту багатьох освітніх програм. Обираємо цікавий напрям, готуємо блокноти, ручки і йдемо на навчання.

17 березня 20177334
'Йдемо вчитися: курси та навчальні програми у Черкасах'

Ви давно мрієте навчитися правильно наносити мейк-ап, перетворити свій сад в справжній витвір мистецтва або розкрити в собі інші творчі здібності? Можливо, зараз саме час почати?

Ландшафтний і садовий дизайн

Захоплення ландшафтним дизайном може з'явитися в будь-якому віці. Часто пристрасть до ландшафтного дизайну виростає з боязких спроб надати своїй присадибній ділянці більш досконалого вигляду. Курс зацікавить усіх, у кого є свій сад або присадибна ділянка, людей, які працюють у сфері ландшафтного дизайну без профільної освіти, а також фахівців, які хочуть підвищити свій професійний рівень.

  • Фото 1 - Йдемо вчитися: курси та навчальні програми у Черкасах
  • Фото 2 - Йдемо вчитися: курси та навчальні програми у Черкасах

Чому навчають: створювати ескізи саду, газонів і водойм, правильно поєднувати різні рослини в ландшафтному дизайні, проектувати різні елементи.

Де вчитися: ландшафтна студія "Terrassa".

Що пропонують: "Курси ландшафтного дизайну" (18 занять по 3 години), "Курси садового дизайну" (18 занять по 2 години).

Вартість: "Курс ландшафтного дизайну" – 3500 грн, "Курс садового дизайну" – 1100 грн.

Старт: навчання ландшафтному дизайну стартує з середини квітня.

Фішки: авторська програма розрахована на навчання з "нуля", заняття проводить фахівець з 25-річним стажем роботи в цій галузі, лекції супроводжує візуальний матеріал, практика проходить на приватних озеленених об'єктах, по закінченні курсу видається сертифікат.

Деталі: (067) 373-53-54.

Ораторське мистецтво

Вміння красиво викладати свої думки тільки на перший погляд стане в нагоді людям, яким за професією доводиться часто виступати перед аудиторією. Насправді вміння красиво говорити і переконувати інших у своїй правоті стане в нагоді і в побудові кар'єри, і в особистих стосунках.

Йдемо вчитися: курси та навчальні програми у Черкасах
Йдемо вчитися: курси та навчальні програми у Черкасах

Чому навчають: говорити легко, красиво і невимушено, виступати перед великими аудиторіями, контролювати міміку й емоції, керувати аудиторією, парирувати висловлювання опонентів і не піддаватися на провокації, ефективно вести переговори.

Де вчитися: консалтингове агентство "Персонал".

Що пропонують: курс "Ораторська майстерність, основи" (5 занять по 2 години).

Вартість: 1200 грн.

Старт: 21 березня.

Фішки: виступи на кожному занятті; невеликі групи, практичне відпрацювання навичок, професійні викладачі з 8-річним досвідом, індивідуальні та групові вправи, відеозапис виступів із подальшим аналізом помилок і досягнень.

Деталі: 50-70-35, 50-70-45, (050) 464-05-02, (067) 472-66-08, (063) 271-01-39. 

Макіяж

Окремі курси для новачків, які хочуть навчитися правильно наносити макіяж "для себе", і людей, які прагнуть освоїти візаж на професійному рівні. Для навчання надають усі роздаткові матеріали.

  • Фото 1 - Йдемо вчитися: курси та навчальні програми у Черкасах
  • Фото 2 - Йдемо вчитися: курси та навчальні програми у Черкасах

Чому навчають: видам макіяжу, принципам моделювання різних форм і деталей обличчя різними текстурами, колористиці, особливостям роботи з різними косметичними засобами, техніці нанесення макіяжу, основам аквагриму.

Де вчитися: студія візажу "Nebylitsa make-up studio".

Що пропонують: "Візаж для себе" (різні незалежні один від одного тематичні блоки – стрілки, брови, святковий макіяж, 4 заняття по 2 години, можна відвідувати окремі заняття), "Професійні курси з макіяжу" (20 занять по 2-3 години).

Вартість: "Візаж для себе" – 1150 грн, "Мистецтво оформлення брів" – 1250 грн, "Базовий курс із професійного макіяжу" – 5500 грн.

Фішки: безкоштовно надають повний спектр декоративної косметики, набір пензлів, моделей для відпрацювання практичних навичок, після закінчення навчання видають сертифікат і портфоліо; заняття проходять індивідуально або по 2 людини.

Деталі: (096) 921-10-64, (093) 815-01-76.

Перукарське мистецтво

Давно хотіли освоїти професію перукаря та отримати базові знання в цій галузі? Вчитися робити стрижки і гарні зачіски ніколи не пізно. 

Йдемо вчитися: курси та навчальні програми у Черкасах
Йдемо вчитися: курси та навчальні програми у Черкасах

Чому навчають: базовий курс з інтенсивною практикою в спеціально обладнаному класі. Кожного учня забезпечують інструментом, клієнтами, косметикою, зошитом і каталогом. На заняттях відпрацьовують різні види і техніки стрижок (чоловічі, жіночі), фарбувань, хімічних завивок, зачісок і укладок (вечірні, весільні), вивчають основи колористики, закони кольорознавства, ламінування, психологію перукарського бізнесу і маркетингу. 

Де вчитися: курси краси "Art-стиль".

Що пропонують: курс "Перукар-стиліст" (37 занять по 3 години). 

Вартість: 6000 гривень.

Особливості: безкоштовно надають інструменти, клієнтів, косметику; практичні заняття доповнюють відеоматеріали та методичні посібники; перше заняття безкоштовно; для навчання складають професійний кросворд.

Деталі: (0472) 38-38-38, (097) 500-64-71.

Прикраси hand made

Якщо ви творча людина або у вас є бажання навчитися робити своїми руками прекрасні вироби, можна освоїти основи створення аксесуарів hand made.

Йдемо вчитися: курси та навчальні програми у Черкасах
Йдемо вчитися: курси та навчальні програми у Черкасах

Чому навчають: створювати шпильки, обручі та інші аксесуари, правильно обирати схему роботи, комбінувати кольори та матеріали.

Де вчитися: авторська школа макіяжу і стилю "Little V-studio".

Що пропонують: авторський майстер-клас зі створення аксесуарів ручної роботи.

Вартість: 500 грн (одне індивідуальне 3-годинне заняття).

Фішки: матеріал під час навчання надають безкоштовно: бісер, намистини, стрази Swarovski, заготовки, перлини; після майстер-класу видають сертифікат і три готові вироби – шпильку, гребінець і обруч.

Деталі: (063) 743-24-49.

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі