Віскі-обгортання: ароматні бандажі як метод схуднення

Приводимо тіло до норми після свят.
9 січня 201928630
'Віскі-обгортання: ароматні бандажі як метод схуднення'

На свята ми дозволяємо собі порушити звичний графік і раціон, проте зазвичай це позначається на тілі: з’являються небажані сантиметри і шкіра стає менш пружною. У пошуках способів, котрі швидко допоможуть набути тілу гарної форми, ми почули про віскі-обгортання. У Черкасах його роблять у студії краси, здоров'я і стилю "Savoiardi". Ми завітали туди, щоб розібратися, як же відбуваються ці процедури і який пiсля них буде результат.

Квіти апельсина, пелюстки троянд і ароматні олійки – краса і релакс для тіла

Виявилося, віскі-обгортання зовсім не пов’язане з алкоголем. Проте відчуття під час процедури такі незвичайні та п’янкі, що багатьом нагадують ефект від віскі. Особливі відчуття виникають від дії професійної австрійської косметики “Styx”.

Вологі віскі-обгортання роблять з використанням косметичних засобів австрійської марки “Styx”. В основі цих засобів натуральні екстракти водоростей, трав та ефірні олії.

Обгортання теплими бандажами розслабляють, позитивно впливають на ваш емоційний стан і допоможуть контролювати апетит. Обгортання мають антицелюлітний ефект – зникнуть набряки, шкіра стане більш гладенькою та пружною. Це відбувається внаслідок температурних змін під час обгортання, вони змушують клітини шкіри виводити продукти застою та зайву вологу. Приємна процедура, як і ліфтинг, підтягує і омолоджує шкіру. Обгортання можна робити на все тіло або локально, наприклад, на ноги.
Наталія Тимошенко
Наталія Тимошенко
масажист студії краси, здоров'я і стилю "Savoiardi"
 

Також вологе сповивання здатне усувати розтяжки на шкірі, висвітлити купероз і тренувати судини, тому воно корисне для профілактики та лікування варикозу. Після кожного сеансу ви втрачатимете декілька міліметрів в об’ємі – це ефективний спосіб схуднення. Якщо додати ще й здорове харчування, можна досягти дивовижних результатів. 

Під час процедури вологого обгортання вас охопить приємне розслаблення, потім ви відчуєте прилив сил. Засоби мають ароматерапевтичний ефект завдяки ефірним оліям у їх складі. Є ще один приємний плюс – ефірні олії здатні допомогти контролювати апетит. Тобто з одного боку процедура направлена на детокс і корекцію фігури, з іншого – на покращення настрою і зниження апетиту. 

На вас чекають ще одні незвичні відчуття – температурні коливання, тобто зміна тепла і прохолоди в межах 1-1,5 градуса. Ці коливання запускають процес теплообміну шляхом спалювання жиру. У цей час клітини віддаватимуть всі токсини та виводитимуть їх назовні. За один сеанс пара зайвих міліметрів зникне з вашого тіла, шкіра стане більш гладенькою та приємною на дотик.

Віскі-обгортання: ароматні бандажі як метод схуднення
Віскі-обгортання: ароматні бандажі як метод схуднення

Процедура вологих обгортань безпечна, адже під час неї відбувається природній для організму процес теплообміну.
 

Дія віскі-обгортань триває упродовж 8 годин після процедури

Перед процедурою для кожної ділянки тіла спеціаліст добере необхідний косметичний засіб – для зміцнення судин, гель з ліфтинг-ефектом або антицелюлітний.

На початку процедури на шкіру наносять спеціальний гель-провідник, щоб забезпечити максимальну роботу активних компонентів для кожної клітини. На другому етапі наносять гелі й креми активної дії, потім – багатокомпонентне аромамасло. Лише після цього тіло обвивають теплими бандажами, які змочені в спеціальному лосьйоні. Наостанок спеціаліст обмотує тіло плівкою і вкриває теплою ковдрою.

СПА-процедура триває годину, дія косметичних засобів продовжується ще 8 годин після її завершення. Тому в цей час варто утриматися від водяних процедур, щоб не зупинити детокс-процес. 

Після першої процедури організм очиститься від токсинів і ви відчуєте приємну легкість. Для відчутного ефекту – розгладження шкіри, зменшення ваги та об’єму тіла на 1-1,5 см – потрібно пройти курс 10-15 процедур впродовж 1-2 місяців. Спробувати такий спосіб догляду за тілом ви можете в студії здоров'я, краси та стилю "Savoiardi".

Таїсія Поєдинок

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі