Вся справа у бровах: чим перманентний макіяж відрізняється від мікроблейдингу

І що ж, врешті-решт, обрати?
21 червня 201878560
'Вся справа у бровах: чим перманентний макіяж відрізняється від мікроблейдингу'

Послуги перманентного татуажу і мікроблейдингу однаково популярні на б'юті-ринку. Чим вони відрізняються, і який варіант краще обрати, ми запитали у майстра перманентного макіяжу Анни Безуглої.

Чим мікроблейдинг відрізняється від перманентного макіяжу?

Головна відмінність – техніка нанесення пігменту. Мікроблейдинг – це мануальна методика, татуаж – апаратна. Під час перманентного макіяжу майстер робить на шкірі мікропроколи, в які вноситься пігмент. Фарбу вводять у верхні шари шкіри спеціальним апаратом із голкою.

Під час мікроблейдингу майстер за допомогою спеціального леза з декількома голками наносить на шкіру невеликі розрізи, які імітують волосинки брів. Під час розрізів у шкіру вноситься пігмент – і вуаля, брови готові.

Помилка, яку не стерти: мікроблейдинг може залишити на шкірі рубці

Одразу після проведення мікроблейдингу ні рубці, ні розрізи на шкірі непомітні. Брови мають красивий вигляд. Але після завершення процесу загоєння через нерівномірне розподілення пігменту брови можуть мати зовсім не такий вигляд, про який ви мрієте.

За рік після процедури результат буде ще більш "приголомшливим" – за цей час пігмент частково чи повністю зникне, і можуть проявитися маленькі шрами в тих місцях, де раніше майстер промальовував волосинки брів. Повторно проводити мікроблейдинг складно – як саме фарба пігменту проявиться на рубцях, ніхто не спрогнозує. Також під час процедури можуть травмуватися волосяні фолікули, а це означає, що в майбутньому ви можете залишитися частково чи повністю без власних брів.

Якщо розрізи будуть занадто глибокими, пігмент може змінити свій колір, і в результаті вийдуть брови синього чи сірого кольору. Якою буде фінальна картинка – загадка. Естетичні наслідки мікроблейдингу можна прибрати за допомогою лазера. А от із рубцями, які з великою ймовірністю залишаться на шкірі, нічого не зробиш. Зменшити їх вираженість допоможе лише якісний перманентний макіяж.

Особливості перманентного макіяжу

Техніка виконання перманентного макіяжу передбачає мікропроколи, а не прорізи. Тому шрамів і рубців на шкірі не буде, а ефект триватиме від 8 місяців до 1,5 року.

  • Фото 1 - Вся процедура нанесення перманентного макіяжу триває декілька годин
  • Фото 2 - Одразу після нанесення чи корекції на шкірі може бути легке почервоніння
  • Фото 3 - Перманентний макіяж виконують за допомогою спеціального апарату
  • Фото 4 - Для порівняння: такий вигляд має прилад для мікроблейдингу. Цими лезами за допомогою сили своєї руки майстер прорізає "волоски" на шкірі

Різноманіття технік і ефектів. Методи нанесення перманентного макіяжу дозволяють отримати різну інтенсивність покриття. Зазвичай майстри використовують так званий “волосковий” метод, пудрове напилення і розтушовування. Техніки можна комбінувати залежно від того, який ефект потрібен клієнтці. Майстер використовує різні підходи, щоб зробити брови максимально природними і гармонічними.

Відновлення – близько місяця. Період відновлення шкіри триває близько 30 днів. За місяць після процедури доведеться відвідати майстра ще раз. Саме стільки часу треба, щоб шкіра загоїлася, і з'явилася можливість оцінити фінальний результат і прибрати недосконалості, якщо вони є. Під час корекції спеціаліст за необхідності може додати насиченості кольору, оскільки під час першого нанесення майстер, як і клієнт, боїться переборщити, щоб не вийшов ненатуральний ефект.

Всього 2 години часу – і ви отримаєте ідеальні брови на півтора року. Майстер створить ідеальну форму брів, якщо у вас її немає, або ж підкоригує недосконалий варіант. Вся процедура разом зі створенням ескізу і нанесенням перманентного макіяжу триває пару годин. Всього 2 години часу – і ви можете забути про некрасиві брови на багато місяців. Зранку, на пляжі, біля басейну, незалежно від погоди і постійного браку часу – у вас завжди будуть доглянуті брови.

Тривалість ефекту перманентного макіяжу залежить від індивідуальних особливостей і правильного догляду. На жирній шкірі перманентний макіяж носиться не так довго, як на сухій.

Після проведення процедури ми розписуємо клієнткам повний комплекс з подальшого догляду. Це мінімізує дискомфорт під час загоєння шкіри. При правильному догляді в період загоєння і в майбутньому брови з перманентним макіяжем надовго збережуть свій вигляд.

Неприємні відчуття під час перманентного татуажу залежать від рівня вашого больового порогу. Ми використовуємо три види місцевих анестетиків, які дозволяють дещо знеболити процес. Перманентний макіяж створюємо за допомогою якісних пігментів американського виробника "WizArt". Це перевірена продукція, яка з часом не змінює свій колір і гарантує очікуваний результат.

Анна Безугла
Анна Безугла
майстер перманентного макіяжу
 

Якщо ви зважилися на перманентний татуаж брів, обов'язково просіть у майстра фото брів після повного загоєння. Не соромтеся цікавитися освітою, сертифікатами і результатами попередніх робіт. Майстерність і досвід людини, яка створюватиме ваші брови – це перше, на що треба звертати увагу.

Перед проведенням процедури обов'язково порадьтеся зі спеціалістом. Записатися на консультацію до майстра перманентного макіяжу Анни Безуглої можна за телефонами (063) 678-16-57, (050) 526-66-07.

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі