Концерт - Старий Новий рік у ТРЦ 'Любава'

Старий Новий рік у ТРЦ "Любава"


  • Дата: Архів13 січня 2016, 15:00 - 17:00
  • Тип події: конкурси, розважальні програми, розіграші
  • Де: ТРЦ "Любава", бул. Шевченка 208/1
  • Деталі: за посиланням

У ТРЦ "Любава" буде проходити святкування Старого Нового року.

Для гостей свята ми підготовили розважальну програму з безліччю подарунків. А також в рамках заходу відбудеться довгоочікуваний розіграш путівки на двох до Зимових Карпат та інших подарунків: сертифікатів та дисконтних карт від мережі турагенств "Coraltravel".

Нагадуємо вам, щоб стати учасниками розіграшу можуть всі бажаючі. Для того, щоб виграти путівку до Карпат, потрібно з 01.12.15 по 13.01.16 (включно) зробити покупку на суму від 300 гривень, зареєструвати чек в офісі турагенства (ТРЦ "Любава", 3 поверх) та отримати купон учасника акції.

Заспівати популярні пісні зможе і абсолютно кожен відвідувач ТРЦ "Любава", оскільки в рамках події пройде конкурс караоке, в якому згадаємо найкращі шедеври нашої естради. Найяскравіші виступи будуть нагороджені цінними подарунками від партнерів заходу.

Ну і який же Старий Новий рік без щедрівок, їх з маленькими гостями вивчать традиційні персонажі Маланка і Василь. Вони разом з дітками будуть посівати і щедрувати по магазинах ТРЦ та вітати всіх зі святом.

Яке ж свято без традиційних ворожінь! Тож чекаємо всіх дівчат які наважаться поворожити на судженого-рядженого.

Увага, саме на Старий Новий рік ми розглянули всі листи, що ви приносили до скриньки Діда Мороза. Автори найяскравіших шедеврів будуть відзначені подарунками від магазину "Тралі – Валі", наприкінці свята, тож не пропустіть!

Чекаємо всіх на святкування Старого Нового року в ТРЦ "Любава"!

Коментарі