У Черкасах запустили три нові квест-кімнати

"Секретна місія", "Втеча з в'язниці" і "Трилер 12" – відтепер черкащани можуть зануритися в атмосферу нових квеструмів і спробувати розгадати хитрі головоломки, заготовлені організаторами.

26 лютого 201621031
'У Черкасах запустили три нові квест-кімнати'

За сюжетом "Секретної місії", в місто приїхав шпигун, який збирається здійснити серію терактів. Ви ж повинні викрити його плани і зупинити зловмисника. З вигляду кімната для секретної місії мало чим відрізняється від звичайного кабінету. Але не все так просто! Тут заховано безліч головоломок і задач, які потрібно вирішити. Цей квест ідеально підійде для початківців і проведення дозвілля сім'єю.

"Втеча з в'язниці" пропонує гравцям більш складний рівень випробувань. За сценарієм цього квесту, вас помилково звинувачують у злочині і садять за ґрати. Ваша мета – вибратися на свободу. Кімната дуже точно передає атмосферу тюремної камери, де потрібно розшукати підказки, які відкривають двері на волю.

У Черкасах запустили три нові квест-кімнати
У Черкасах запустили три нові квест-кімнати

Найскладнішою і найбільш таємничою є квест-кімната "Трилер 12". Завдання та головоломки цієї гри змусять замислитися навіть досвідчених квестерів. Ви потрапляєте в оселю маніяка, який здійснив 12 вбивств і готується завдати нового удару. Ваше завдання – не дати йому вчинити злочин і попередити наступну жертву про небезпеку. Звичайно ж, за сюжетом виявляється, що число 12 – не випадкове, і, мабуть, маніяка щось пов'язує з ним. Що саме? Дізнаються тільки фіналісти, яким вдасться розгадати всі таємниці.

У Черкасах запустили три нові квест-кімнати
У Черкасах запустили три нові квест-кімнати

Як, де і коли?

Якщо під час гри у вас виникають якісь складнощі, організатори дадуть підказку, в якому напрямку рухатися.

Така кількість кімнат зручна тим, що у квест може грати одразу до 15 осіб: компанія може розділитися на команди і пройти по черзі різні ігри. У планах – відкриття четвертої кімнати, але її сюжет поки що залишу в таємниці. Це чудова альтернатива для яскравого святкування Дня народження, нестандартного корпоративу або веселого проведення часу з друзями.
Катерина Островська
Катерина Островська
організатор "Qroom"
 

Пройти квести можуть всі охочі старше 12 років. Діти молодшого віку можуть брати участь у грі у супроводі дорослих. Одна кімната розрахована на команду від двох до п'яти гравців.

Зіграти в квести можна будні дні з 14:00 до 21:00, у вихідні та святкові дні – з 10:00 до 22:00. Вартість однієї гри у будні до 18:00 становить 300 гривень, після 18:00, у вихідні та святкові дні – 400 гривень. Контактний телефон організаторів: 073-476-64-40.

Маргарита Годуліна

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі
  • Фото

    Дуже гарне місце, все новеньке, чистеньке, цікаве. Привітний персонал!