Квеструм повернувся… зі "справжнім" маніяком

Черкасцям пропонують випробувати нерви на міцність у лігві, де бродить "справжній" маніяк.

14 липня 201559064
'Квеструм повернувся… зі 'справжнім' маніяком'

Ми вже писали про те, що у Черкасах відкрився перший і єдиний квеструм "Лігво маніяка". Щоправда, тепер квеструм переїхав на нову локацію, вдвічі більшу за площею. А організатори вирішили додати грі ще більше адреналіну, запустивши у закрите приміщення "живого" маніяка.

Атмосферність і антураж гри залишилися незмінними – фото, листи, дивні предмети, ключі й коди. От тільки тепер, окрім розгадування загадок і збирання кодів, вам доведеться тікати від справжнього живого маніяка, який бродить коридорами. Серійного вбивцю, звісно, грає актор. Але усвідомлення цього аж ніяк не зменшує порцію адреналіну, коли з-за рогу визирає кремезна чоловіча статура…

  • Фото 1 - Квеструм повернувся… зі "справжнім" маніяком
  • Фото 2 - Квеструм повернувся… зі "справжнім" маніяком
  • Фото 3 - Квеструм повернувся… зі "справжнім" маніяком
  • Фото 4 - Квеструм повернувся… зі "справжнім" маніяком

За сценарієм, гравцям не варто потрапляти серійному вбивці на очі і зайвий раз турбувати його розхитану психіку. Одразу зазначимо, що наздоганяти, хапати за волосся, ставити підніжки і заганяти вас у куток "маніяк" не буде. Хоча взаємодіяти з актором, просуваючись сюжетом гри, все ж таки доведеться.

Ми вирішили додати грі динаміки. Перед початком квесту ми знайомимо учасників із актором, який грає маніяка, вводимо їх у сюжет, пояснюємо правила і окреслюємо задачі, які потрібно виконати. Відвідувачі повинні розуміти, що це не бездумна розвага, а інтелектуальна екстремальна гра, тому ставитися до неї треба серйозно. Від настрою самих учасників залежить те, яким буде результат квесту.

Кирило Литвинов
Кирило Литвинов
організатор квеструму
 

Як і раніше, організатори обіцяють часто змінювати сюжет і загадки. Весь хорор відбуватиметься на площі у 250 квадратних метрів, стилізованій під житло серійного вбивці. Збільшився і час перебування у лігві маніяка – тепер вам доведеться переборювати свої страхи і активно ворушити мізками протягом 90 хвилин. Шість кімнат, довжелезні коридори, логічні загадки, коди, пошукові завдання – вам треба зробити все задля того, щоб пройти всі рівні гри і розкусити психопата.

  • Фото 1 - Квеструм повернувся… зі "справжнім" маніяком
  • Фото 2 - Квеструм повернувся… зі "справжнім" маніяком
  • Фото 3 - Квеструм повернувся… зі "справжнім" маніяком

У квеструм пускають повнолітніх людей у тверезому стані після проходження інструктажу й ознайомлення з правилами. Краще вдягати зручний одяг і взуття. Із собою у лігво до маніяка можна взяти до 5 друзів. Мобільні гаджети й інший реквізит, окрім виданого організаторами, заборонений.

Що таке "квеструм"?

Жанр "квеструм" – реальна гра з серії "знайди вихід із закритої кімнати". Суть полягає в тому, що гравці потрапляють в закриту квест-кімнату. Гра розвивається за певним сценарієм. Щоб вибратися, учасникам потрібно вирішувати логічні головоломки, шукати підказки, ключі тощо.

Потрапити у лігво маніяка можна в будь-який день за попереднім записом за телефоном 093-452-44-77 (детальніше про правила можна дізнатися на сайті enot.ck.ua). Вартість гри – 400 гривень (понеділок, вівторок, середа, четвер) і 500 гривень (пт, сб, нд і святкові дні) з команди, діють знижки для іменинників і студентів.

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі