Черкащан запрошують у лігво маніяка

Потрапити в лігво маніяка і знайти з нього вихід – таку розвагу пропонують відчайдушним черкащанам творці першого і єдиного в місті квеструма. 

3 квітня 201579411
'Черкащан запрошують у лігво маніяка'

Лігво маніяка... Закрите приміщення... Страшний підвал на п'ять кімнат... Вся атмосфера тут – суцільна "маніякуватість": фото, листи, щоденники, катівня, дивні предмети і деталі... Ви чітко відчуваєте подих серійного вбивці в кутку темної кімнати...?

Абсолютно новий для черкащан вид розваги пропонують хлопці з компанії "Video Room". Суть квесту полягає в тому, що команда гравців потрапляє в закрите приміщення, стилізоване під лігво маніяка. Учасникам доведеться вибиратися з цього місця протягом 60 хвилин, вирішуючи різні завдання і просуваючись за сценарієм гри.

У нас все дуже реалістично. На відміну від інших квестів, де головне завдання – вирішення складних головоломок, ми зробили акцент на атмосферність. Розкрию таємницю: наш "маніяк" – це певний збірний образ психопатів, які реально існували. За освітою я психолог, вивчав поведінку серійних вбивць. Тому в нашому квесті ви дійсно зможете відчути себе в лігві маніяка.

Ви потрапляєте в приміщення і приносите туди свої страхи. Страх – це одна з основних рушійних сил людини. Вам потрібно спробувати зрозуміти логіку маніяка... Атмосфера, кожна деталь і предмет – це частина історії психопата...

Кирило Литвинов
Кирило Литвинов
організатор квесту

 

Черкащан запрошують у лігво маніяка
Черкащан запрошують у лігво маніяка

Як грати?

Під час гри потрібно задіяти всі свої ресурси: кмітливість, логічне мислення, розум, а також своїх колег по команді. Адже зрозуміти логіку маніяка не так-то просто... Організатори черкаського квеструма пояснюють, що ставка хоч і робиться на атмосферність місця, поворушити мізками все ж доведеться – гра досить складна. Більшість загадок – на логіку.

Що станеться, якщо за відведені 60 хвилин ваша команда не виконає завдання? Ви залишитеся в лігві маніяка назавжди! Жартуємо, звісно... Вас випустять, під час гри ніхто не постраждає. Просто це означає, що розкусити психопата у вас не вийшло.

А тепер трохи про правила. Жодних фото та відеоматеріалів цього квеструма ви не побачите. Ідея в тому і полягає, щоб ви потрапили в абсолютно нове незнайоме і незвичне приміщення, з якого потрібно вибратися.

В лігво маніяка пропустять виключно повнолітніх людей у тверезому стані. Мобільні телефони безпосередньо в ігровій зоні заборонені. Але учасникам роздадуть спеціальний засіб зв'язку для контакту з організаторами із зовнішнього світу.

Максимальна кількість гравців – 5 осіб, мінімальна – 1. Вартість однієї гри – 300 гривень зі всієї групи. Одягати краще речі, які не шкода забруднити або викинути. Лігво маніяка все ж таки – різне може трапитися...

Перевірити себе на сміливість можна в будь-який день, попередньо домовившись з організаторами. До речі, сценарій будуть змінювати регулярно, так що нудьгувати нам не доведеться.

Що таке "квеструм"? 

Жанр "квеструм" – реальна гра з серії "знайди вихід із закритої кімнати". Суть полягає в тому, що гравці потрапляють в закриту квест-кімнату. Гра розвивається за певним сценарієм. Щоб вибратися, учасникам потрібно вирішувати логічні головоломки, шукати підказки, ключі тощо.   

Контакти організаторів можна знайти тут. 

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі
  • Фото

    А скажите пожалуйста с 11-12 лет можно прийти в эту квест комнату ?