Мембранне взуття для дітей: чому варто звернути увагу?

Тепло і сухо у будь-яку погоду.
22 листопада 20185830
'Мембранне взуття для дітей: чому варто звернути увагу?'

Від вдалого вибору зимового дитячого взуття залежить правильний ріст стопи та формування ходи дитини. До того ж, взимку потрібно максимально захистити дитячі ніжки від холоду. Існують різні технології для забезпечення обігріву, проте значною популярністю серед матусь дошкільнят і школярів користується мембранне взуття. Розібратися, які переваги має мембранна технологія перед іншими, нам допомагала Ольга Білогурова, консультант магазину дитячого взуття “Топотусик”.

З мембранним взуттям ніжки завжди будуть сухими і теплими 

Мембранним називають взуття зі спеціальною вставкою з мембрани – багатошарової тканини з величезною кількістю пор. Крізь ці пори виводиться пар зсередини взуття, але не може потрапити волога ззовні. Щоб максимально зігріти ніжки дитини, виробники поєднують мембрану з хутром із вовни. 

Зігрівати ніжки у такому взутті також допомагає устілка. Вона складається з фольгового покриття і натуральної шерсті. Комбінація мембрани з утеплювачами допомагає ніжкам “дихати” і бути завжди сухими. У цьому взутті буде тепло і спокійним малюкам, і тим, хто не всидить на місці, адже зайва волога з взуття буде виводитися назовні. Таке взуття ідеально підходить дітям дошкільного та шкільного віку.

Мембранне взуття для дітей: чому варто звернути увагу?
Мембранне взуття для дітей: чому варто звернути увагу?
Мембранне взуття не підходить малечі, яка проводитиме зимові прогулянки у дитячому візочку. Ніжка такого малюка не має активного руху, тому важливо, щоб взуття максимально зігрівало. З цим завданням справляться дитячі валянки та сноубутси з натуральними утеплювачами.

Мембранне взуття буває текстильним, зі шкіри чи замші. Від активних прогулянок калюжами і мокрим снігом натуральна поверхня взуття може намокнути, однак всередину вода все одно не потрапить. Якщо поверхня взуття текстильна, то її покривають спеціальним розчином, який відштовхує воду. 

Щоб дитині було тепло, зимове взуття має бути вільним. Для нормального кровообігу та руху ніжки обирайте взуття з запасом, взимку це 1-1,5 см. До того ж, дитина росте і взуття без запасу наприкінці сезону може стати їй тісним.

Взуття для дошкільнят повинно мати твердий носочок, щоб дитина не пошкодила пальці. Потрібна ортопедична підошва з жорстким задником – це важливо для нормального росту стопи та формування ходи. Обирайте взуття з вираженою фактурою підошви, щоб дитині не було слизько на льоду. 

Ольга Білогурова
Ольга Білогурова
консультант магазину "Топотусик"
 

Не варто вдягати шкарпетки і колготи з натуральної бавовни чи шерсті разом з таким взуттям, бо вони повністю вбирають і утримують вологу, а синтетика її пропускає. Підійдуть шкарпетки, які складаються на 80% з бавовни або шерсті і на 20% із синтетики. Не потрібно вдягати декілька пар теплих шкарпеток. Щоб дитині було комфортно, достатньо вдягнути колготки, максимум ще одні тонкі шкарпетки.

Мембранне взуття не можна сушити на електричних сушках і обігрівачах, воно має сохнути тільки природнім шляхом. Для очищення достатньо використовувати вологу ганчірку. Солі та інші забруднювачі до мембрани не потрапляють. Обрати мембранне взуття для дитини можна в магазині “Топотусик” за адресою: вул. Припортова, 42/1.

Таїсія Поєдинок

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі