“Tech Nights” уже вдруге зібрала IT-спільноту Черкас

Цьогоріч говорили про майбутнє українського бізнесу
12 листопада 20185430
'“Tech Nights” уже вдруге зібрала IT-спільноту Черкас '

9 листопада у Черкасах пройшла “Tech Nights 2018”, другий рік поспіль цей захід організовує IT-компанія “Master of Code Global”. Подія зібрала у виставковому центрі “NFM Agro” близько 200 учасників. Основною темою івенту були можливості для майбутнього українського бізнесу. 

Знання, атмосфера і благодійність 

“Tech Nights” поєднує в собі три напрямки. Перший – це знання. Нам приємно ділитися досвідом, спілкуватися з IT-ком’юніті та бачити, як вона зростає. Другий напрямок  – фан, атмосфера, де всі можуть не тільки поспілкуватися, а й повеселитися. Третій – це благодійність, куди спрямуємо кошти від продажу квитків.
Олена Позивайло
Олена Позивайло
HR Team lead "Master of Code Global" та організатор заходу
 

Минулого року команда “Tech Nights” допомогла придбати дитячому онковідділенню каталку-трансформер. Цьогоріч організатори підтримають кризовий центр для жінок, які постраждали від насилля. 

  • Фото 1 - “Tech Nights” уже вдруге зібрала IT-спільноту Черкас
  • Фото 2 - “Tech Nights” уже вдруге зібрала IT-спільноту Черкас
  • Фото 3 - “Tech Nights” уже вдруге зібрала IT-спільноту Черкас
  • Фото 4 - “Tech Nights” уже вдруге зібрала IT-спільноту Черкас
  • Фото 5 - “Tech Nights” уже вдруге зібрала IT-спільноту Черкас
  • Фото 6 - “Tech Nights” уже вдруге зібрала IT-спільноту Черкас

На “Tech Nights 2018” ми говоримо про майбутнє не тільки в ІТ, але й бізнесу в цілому. Зараз кожна команда має можливість вийти за межі статусу компанії одного міста чи країни. Ми хочемо показати, що будь-який бренд може стати глобальним, і як потрібно розвиватися, щоб досягти цього.
Олена Гурінович
Олена Гурінович
спеціаліст із комунікацій в "Master of Code Global" та організатор заходу
 

Про успішну команду та роботу з глобальними брендами

Першим спікером івенту став Іван Погребняк, співзасновник компанії “O2IT”. Іван навчався та працював в Італії, Шотландії, Данії та Канаді, має значний досвід створення та розвитку IT-команд. Він розказав гостям “Tech Nights”, чого від українських компаній очікують глобальні бренди, і яких напрямків слід дотримуватися, щоб досягти росту у сфері ІТ-інновацій.

Другим спікером був Дмитро Гриценко, СЕО компанії “Master of Code Global”. Він розповів про шлях “Master of Code Global” від "команди-аутсорсера" до статусу технологічних партнерів світових брендів. Також спікер поділився досвідом, як будувати сильну команду. Він вважає, що для успіху потрібен правильний розподіл ролей, а також переконаний – для учасника команди робота має бути справжньою пристрастю. 

Відвідую “Tech Nights” вдруге, адже хочеться послухати досвідчених фахівців у своїй справі. Тут крута тусовка і можна багато про що поспілкуватися, обмінятися думками і досвідом. Раніше виставковий центр “NFM Agro” не використовували для проведення заходів, для мене цікава нова локація, оскільки сам також організовую івенти.

Сергій Цибровський
Сергій Цибровський
гість “Tech Nights”, працює в IT-сфері
 

“Tech Nights” згуртовує айтішників з різних компаній, цей івент – чудова нагода налагодити нові знайомства та послухати цікаві думки компетентних спікерів.

Таїсія Поєдинок

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі