Танцювальний спортивний клуб "Жемчуг"

  • Фото 1 - Палац молоді - Танцювальний спортивний клуб "Жемчуг"
  • Фото 2 - Палац молоді - Танцювальний спортивний клуб "Жемчуг"
  • Фото 3 - Палац молоді - Танцювальний спортивний клуб "Жемчуг"

Танцювальний спортивний клуб "Жемчуг" був заснований у 1991 році парою молодих тренерів, Добрянскими Ігорем і Євгенією, які, набравши всього лише 3 групи учнів, проводили навчання у різних залах міста в пошуках кращого місця. Так тривало рік, поки 1992 колектив не облаштувався у Палаці дитячої та юнацької творчості (більш відомому, як Палац піонерів), де і провів наступні 8 років свого життя, набравши основну частину танцюристів. У 2000 році "Жемчуг" знову повертається в Будинок офіцерів, своїми силами і за допомогою батьків вихованців зробивши зал, який і донині є одним із найкращих залів у Черкасах. Тут минуло ще 12 років роботи танцювального клубу, на які припадає його розквіт, аж до 2012 року, коли неприємна подія, пов'язана з роботою Будинку офіцерів, змусила колектив знову поміняти місце розташування.

Сьогодні навчання з європейської та латиноамериканської програми бальних танців ТСК "Жемчуг" проводить у трьох залах у різних частинах міста: Центр дитячої та юнацької творчості, Палац молоді в Південно-Західному районі та Палац спорту "Будівельник", де з різними віковими групами учнів працюють три тренери. У клубі навчаються діти від 4 років і дорослі "до безкінечності", нині працює 6 груп.

Крім основного групового навчання за розкладом, також є індивідуальні уроки з окремою парою або танцюристом. Вихованці колективу практично щотижня беруть участь у місцевих та виїзних змаганнях зі спортивного бального танцю, а також виступають на внутрішньоколективних, міських та обласних концертах, показових виступах та інших заходах. У ТСК "Жемчуг" танцюють не тільки діти, але і дорослі у так званому хобі-класі, де можна навчитися танцювати "для себе". Цікаво й те, що багато танцюристів хобі-класу настільки захоплюються танцями, що з часом починають готуватися до участі в змаганнях у своїй категорії.

За 12 років активної танцювальної діяльності "Жемчуг" виростив і виховав не одне покоління танцюристів, кожне з яких може похвалитися чималою кількістю нагород за участь у численних спортивних змаганнях із бальних танців. Звітні концерти колективу завжди відбувалися з особливим розмахом, збираючи в залах міста неймовірну кількість глядачів, охочих подивитися на дивовижної краси і майстерності танцювальні номери у виконанні танцюристів клубу.

Крім участі в турнірах і змаганнях, на які запрошують колектив, танцювальний спортивний клуб "Жемчуг" також є організатором щорічних обласних та всеукраїнських турнірів зі спортивного бального танцю у Черкасах. Щороку в кінці листопада відбувається захід "Кубок Жемчуга", що став уже традиційним за 8 років його проведення. А 2010 року за підтримки департаменту культури та освіти черкаського міськвиконкому вперше був проведений "Кубок мера", який також уже встиг стати традиційним щорічним заходом за участю світових зірок танцювального спорту.

Навчання у ТСК "Жемчуг" відбувається з понеділка до суботи з 15:00, згідно з розкладом, встановленим керівниками колективу, який можна побачити на відповідній сторінці сайту. Стати частиною великої та дружньої танцювальної родини "Жемчуга" можна, зателефонувавши за телефоном із розділу Контакти або прийшовши в один із репетиційних залів і особисто поговоривши з керівниками.

Адреса

м. Черкаси, вул. Сумгаїтська, 12

Час роботи

  • Пн. - Пт.: 09:00 - 18:00
  • Сб., Нд.: вихідний
Коментарі