Подорожуючи по світу, нам трапляються речі, які надихають. Це не тільки природа, архітектура або мистецтво, але й давні автентичні традиції оздоровлення душі і тіла, які зараз в сучасному світі називаються Wellness & SPA. Життя влаштоване так, що ми не завжди можемо подорожувати, щоб повторити ці відчуття або відчути їх вперше. Але чому це не можна зробити вдома?

Саме тому був створений СПА-комплекс Дар Каліфа, який став улюбленим місцем відпочинку черкасців і гостей міста. Ми перетворюємо турботу про здоров'я в задоволення!

Назва з'явилася відразу – Дар Каліфа. В країнах Магрибу словом "дар" називають будинок. На нашій мові ця назва звучить так, ніби казковий каліф запрошує в свій палац на відпочинок і дарує своїм гостям безцінні подарунки – красу і здоров'я ... незабутні враження!

Серед океану непрохідних пісків буття, де пекуче сонце повсякденної рутини не щадить нікого, стоїть чудовий будинок-сад, острів зелені і свіжого повітря, який живе і дихає на повні груди. Якщо у вас є мрія – не баріться! Подаруйте собі жменьку сонця, ковток свіжого повітря і дрібку подиву!

Всепоглинаюча атмосфера блаженства і комфорту, потоки, просочені летючими, ваблячими ароматами, звуки музики, налаштовують на таїнство...

... найтонша рецептура для вимогливих і звиклих до комфорту європейців...

... найкрасивіші SPA-церемонії...

... найкращі по дійству та ефективності ритуали...

Дар Каліфа – це унікальна можливість зробити СПА-подорож на Схід!