Бойові мистецтва

Бойові мистецтва – це різні системи оборони і нападу, які практикувалися здебільшого в східних азіатських країнах. Звідти ці методики розповсюдилися у всі країни сучасного світу.
Бійцівський клуб в Черкасах – це місце, де вивчають різні бойові мистецтва люди різного віку. Карате, дзюдо, айкідо, джиу джитсу, бойове самбо, вільна боротьба – яке бойове мистецтво обрати? Який напрямок підійде саме вам? Найкраще бойове мистецтво в кожному конкретному випадку залежить від ваших фізичних можливостей. Найчастіше, обираючи бойове мистецтво в Черкасах, надають перевагу тим напрямкам, яким відповідають певні фізичні дані. Так, наприклад, айкідо зміцнює руки, а тхеквондо – ноги... Проте будь-яке бойове мистецтво – це не просто удари, кидки і захвати. Це глибока філософія, медитація, занурення в себе, пошук гармонії між тілом і духом, навчання мистецтву володіти своїми емоціями. Таємниці бойових мистецтв відкриваються лише тим, хто готовий відкрити для них свою душу. Досвідчені майстри бойових мистецтв пояснюють, що домогтися успіху в цій сфері можна не стільки завдяки хорошим фізичним даним, скільки завдяки сильному духу.
Практично кожна школа бойових мистецтв пропонує своїм учням брати участь у змаганнях і тренувальних зборах. Клуб бойових мистецтв у Черкасах влаштовує безконтактні та контактні спаринги, на яких всі учасники демонструють свої вміння. Бойові мистецтва в Черкасах – це хороший спосіб розвинути фізичні дані, натренувати силу волі та витримку.
більше
MMA Achilles, бійцівський клуб, бойове самбо, панкратіон
бул. Шевченка, 205, приміщення ЦНІІ
більше
Три-Чотири, фітнес-клуб
вул. Надпільна, 252
більше
Tarapata fitness & fight
вул. Благовісна, 213
більше