Три поради про бізнес від директора компанії "Beehive"

Бізнесмени Черкас та області розповідають, як успішно вести свою справу, в новій рубриці від in.ck.ua.

7 травня 201812571
'Три поради про бізнес від директора компанії 'Beehive''

Олег Барській – генеральний директор компанії "Beehive", найбільшого заводу в Україні з виробництва меду, розміщеного в селі Чорнявка Черкаської області. Інвестиції в завод склали 10 мільйонів євро. На сьогодні це найбільші капіталовкладення в медовій галузі. Австрійські гроші вдалося залучити завдяки тому, що ідея з експортом готового продукту завжди більш пріоритетна, ніж експорт сировини. Простий і цікавий співрозмовник, Олег Барській, із задоволенням поділився з нами своїми трьома правилами – як треба мислити, коли починаєш свою справу і хочеш залучити інвесторів.

Порада №1: створюйте великі проекти

Масштаб лякає тільки ледарів. У бізнесі страх великого проекту приймають за слабкість. Якщо ти шукаєш інвестиції на щось маленьке і скромне – швидше за все, втратиш час. У проекті повинна бути комерційна перспектива. Головний аргумент успіху вашої справи в очах інвестора – готовий план розвитку на 5-10 років. Якщо не дивитеся далеко вперед, якщо скромність – ваше все, значить, працювати за сучасними законами не вмієте, а головне – не хочете. Тільки сміливість і завзятість принесе прибуток.

Порада №2: працюйте старанніше, ніж інші

У хорошої ідеї ніколи немає гарантії успіху. Ваше завдання – щодня шукати рішення, щоб зробити проект успішним. Тільки повне занурення, а не імітація, принесе прибуток і розвиток. Тому важливо працювати над чимось страшенно незручним. Це допомагає логічно планувати подальші кроки. Переживаючи кожен процес на собі, вчишся ухвалювати зважені рішення. Наполегливо працювати – значить, відчувати машину, за кермом якої перебуваєш.

Порада №3: переймайте досвід

Читаючи про успіх інших, ви витрачаєте час даремно. Якщо дійсно хочете навчитися та зрозуміти, ставте запитання. Успіх пов'язаний з вашою захопленістю та умінням цікавитися. Адже завдяки запитанням можна дізнатися тонкощі, конкретні прийоми, кроки, за допомогою яких хтось інший досяг успіху. "Здорова" нахабність і бажання знати розширюють межі. Так створюють інноваційні технології та продукти, що виходять на нові ринки й отримують справжній прибуток. Якщо вам потрібна додаткова мотивація в навчанні – просто не займайтеся бізнесом.

Маргарита Годуліна

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі