"Комплекс досліджень CHECK-UP для жінок"

Андромеда+, медичний центр - 'Комплекс досліджень CHECK-UP для жінок'

Вартість:від 800 грн

Кращий жіночий подарунок – турбота про здоров’я!
   

    Чудова ідея презенту любій дружині чи дівчині, мамі, сестрі чи собі коханій – подарунковий сертифікат на сучасний CHECK-UP для дослідження стану жіночного здоров’я.
    Особливо актуальним є вчасне проходження такого набору досліджень для наших прекрасних жінок, які віддають всю свою енергію родинам, а виділити час для регулярного власного обстеження у лікаря часто не можуть. 
    Адже лікарі завжди звертають увагу кожної жінки і запевняють, що здоров’я, красу і здатність народжувати дітей необхідно берегти як зіницю ока! А це можливо лише завдяки профілактиці та систематичному контролю стану свого жіночого здоров’я. 

   Команда лікарів гінекологів, ендокринологів та онкологів медичного центру "АНДРОМЕДА+" створили кілька CHECK-UP – наборів лабораторних досліджень та ультразвукових обстежень, які допоможуть кожній жінці переконатись у гарному стані свого жіночого здоров’я, отримати якісний результат та зекономлять як кошти на проведення подібних комплексних обстежень, та і такий нині дорогоцінний час.


    До переліку досліджень входять:

  •  УЗ діагностика органів малого тазу (вагінальним датчиком), щитовидної та молочних залоз;
  •  Цитологічне та мікроскопічне дослідження цервікальних мазків;
  •  Загально-клінічні обстеження крові, аналізи на рівень важливих вітамінів та мікроелементів, з репродуктивної та тіреоїдної гормональної панелей, які дозволяють повноцінно оцінити стан репродуктивної, ендокринної та інших важливих органів і систем у жінок різних вікових категорій (30+, 40+, 50+, 60+ років).

   

    CHECK-UP від медичного центру "АНДРОМЕДА+":

  •  здається легко і швидко за допомогою усього лиш 1 забору крові;
  •  допомагає лікарю оцінити загальний стан жіночого здоров’я;
  •  гарантує позитивні емоції, адже "одним махом" вирішує питання діагностики і профілактики захворювань жіночої репродуктивної системи.

   

    Вартість комплексу досліджень CHECK-UP для жінок в залежності від вікових показів зі знижкою 15% складає від 800 грн при наборі для віку 30+ до 2500 грн. в пакеті послуг 60+.
     

    Варто уважно піклуватись про своїх близьких жінок і дарувати їм турботу та радість щодня. Це допоможе зберегти їх здоров’я та гарне самопочуття якомога довше і уникнути неприємних наслідків перевтоми, стресу та шкідливих зовнішніх факторів!

Адреса

м. Черкаси, бульв. Шевченка, 177, оф. 10

Час роботи

  • Пн. - Пт.: 08:00 - 20:00
  • Сб.: 08:00 - 18:00
  • Нд.: 08:00 - 15:00
Коментарі