Вартість:150-400 грн
Поняття ортез прийшло з грецької мови і вперше використане в ортопедії. Сьогодні з їх допомогою коригують різні частини тіла, але найчастіше він застосовується в подології. Вони допомагають розвантажити стопу, вирівняти її і стабілізувати.
Вперше створювати такі "коректори" почали в 30-х роках минулого століття. Для цих цілей лікарі туманного Альбіону пускали в хід гіпс і латексне молоко. Силікон як базовий матеріал почав використовуватися тільки в 70-х роках. Зараз формуються такі об'єкти не тільки з силікону, але і з інших гіпоалергенних матеріалів.
Особливості сучасних ортезів
Сучасні виробники пропонують безліч різних ортопедичних ортезів, які випрямляють викривлені пальці, позбавляють від стійких натоптишів, прибирають випираючу кісточку і навіть вирівнюють деформації гачкоподібного плану. Для цих цілей використовуються спеціальні кільця, клини для розміщення між пальцями, упори тощо.
Фахівці-подологи рекомендують віддавати перевагу ортезам, створеним за індивідуальними вимірами, адже вони:
Відповідають особливостям людського тіла;
Можуть приклеюватися до стоп і стійко триматися не один день;
Абсолютно невидимі завдяки використанню прозорих матеріалів;
Гарантують коректне положення ноги під час ходьби.
У звичайному житті вони не приносять ніякого дискомфорту, не ускладнюють процес пересування, скорочують тривалість реабілітації, не дозволяють м'язам атрофуватися, зберігають рухливість і адаптуються до створених умов.
Види ортезів
Існує два основні різновиди ортезів: з вкладишами і без них.
Перші актуальні для розпрямлення пазурів – і молоточкоподібних деформацій, виправлення вальгуса великого пальця стопи, що стирчить, захисту ділянок, що піддаються найбільшому механічного впливу. Конструкції без вкладишів підходять для позбавлення від кігтеподібної механострикції, п'яткових проблем і виробництва клиноподібних ортезів.
Адреса
Час роботи
- Пн. - Сб.: 10:00 - 19:00
- Нд.: вихідний