Логотип Здорові стопи, Центр педикюру і Подології

Здорові стопи

Центр педикюру і Подології

Адреса

м. Черкаси, вул. Верхня Горова (Фрунзе), 1/1

Час роботи

  • Пн. - Сб.: 10:00 - 19:00
  • Нд.: вихідний

Здорові стопи в соціальних мережах

Фішка Здорові стопи

Бездоганний професіоналізм. Безпека. Стерильність.

Наша фішка

Ми єдиний центр Подології в м. Черкаси.

Коротко про нас

Подолог – це не просто майстер з педикюру, а людина, якщо не має медичну освіту, то розбирається в причинно-наслідковому зв'язку захворювання, вміє розпізнати захворювання і просигналізувати клієнту про зміну на його стопах і направляє до відповідного фахівця.

У багатьох салонах краси майстри нігтьового сервісу навіть не знають такого поняття, як "подологія" і роблять клієнтам неправильний догляд за стопами, не розуміючи причин того чи іншої недуги і скидаючи все це на банальні "натоптиші" або мозолі.

Я, Шибанова Олена Олександрівна, в теперішньому керівник центру педикюру і подології "Здорові стопи", в минулому керівник салону в Черкасах і Києві, фахівець в Подології 10 років, в нігтьовій індустрії 20 років, постійно стикалася з проблемою стоп, серйозно зайнялася вивченням цієї науки. Тому крім стандартних видів педикюру, догляд за стопами, у нашому центрі є лікувальна корекція стоп. Це лікування тріщин, мозолів (простих і складних), обробка потовщеної, деформованої нігтьової пластини різної складності, ортоніксія (корекція деформованого, врослого нігтя), медична корекція нігтьових пластинок: різні види протезування, встановлення скоб, виготовлення індивідуального ортеза, установка пластин.

Відгуки
    Останнє оновлення 23.12.19