Подолог – це не просто майстер з педикюру, а людина, якщо не має медичну освіту, то розбирається в причинно-наслідковому зв'язку захворювання, вміє розпізнати захворювання і просигналізувати клієнту про зміну на його стопах і направляє до відповідного фахівця.

У багатьох салонах краси майстри нігтьового сервісу навіть не знають такого поняття, як "подологія" і роблять клієнтам неправильний догляд за стопами, не розуміючи причин того чи іншої недуги і скидаючи все це на банальні "натоптиші" або мозолі.

Я, Шибанова Олена Олександрівна, в теперішньому керівник центру педикюру і подології "Здорові стопи", в минулому керівник салону в Черкасах і Києві, фахівець в Подології 10 років, в нігтьовій індустрії 20 років, постійно стикалася з проблемою стоп, серйозно зайнялася вивченням цієї науки. Тому крім стандартних видів педикюру, догляд за стопами, у нашому центрі є лікувальна корекція стоп. Це лікування тріщин, мозолів (простих і складних), обробка потовщеної, деформованої нігтьової пластини різної складності, ортоніксія (корекція деформованого, врослого нігтя), медична корекція нігтьових пластинок: різні види протезування, встановлення скоб, виготовлення індивідуального ортеза, установка пластин.