Загальні іспити

Вартість:від 115 грн./год

Група загальних іспитів визначає рівень англійської мови в різних галузях. Ця група включає в себе наступні іспити:

KET,
PET,
FCE,
CAE,
CPE.

Key English Test (КЕТ)

Іспит Key English Test (КЕТ) посідає перше місце в серії Кембриджських іспитів із англійської мови – Cambridge ESOL. Він вимагає знання англійської на елементарному рівні. У системі, встановленій для сучасних мов Радою Європи, це рівень А2. Передбачається, що цей рівень знання мови дозволяє спілкуватися англійською усно та письмово в повсякденних ситуаціях на базовому рівні. Знання англійської мови на рівні КЕТ необхідне під час подорожі до англомовних країн.

Ті, хто успішно склав цей іспит, отримують сертифікат від Університету Кембриджських іспитів із англійської мови (University of Cambridge ESOL Examinations) і документ про результати іспиту, де вказано, який рівень знань мови був продемонстрований на кожному етапі іспиту.

Для кого створений КЕТ?

Скласти KET можуть ті, хто володіє англійською мовою на базовому рівні і можуть використовувати її, наприклад, під час подорожі у чужій країні. Для успішного складання іспиту потрібно вміти вловлювати зміст простих текстів, спілкуватися в найбільш простих і поширених повсякденних ситуаціях, розуміти короткі побутові записки і нескладні усні інструкції. Щороку КЕТ складають більше 40 тисяч осіб у більше ніж 60 країнах.

Навіщо складати КЕТ?

Сертифікат КЕТ підтверджує знання мови на рівні, необхідному в повсякденному житті, і володіння такими навичками, як читання, письмо і спілкування англійською. Цей рівень дає можливість використання англійської на практиці і стимулює до вдосконалення англійської, щоб використовувати її в подорожах, у навчанні і в роботі.

Хоча для складання цього іспиту потрібні елементарні знання з англійської мови, тестування може бути корисним для виявлення слабких і сильних сторін у володінні англійською і для планування подальшого процесу навчання і підготовки до інших Кембриджських іспитів.

З чого складається КЕТ?

Складання іспиту КЕТ передбачає проходження трьох етапів тестування (їх називають "Papers"): читання і письмо (Reading and Writing), аудіювання (Listening) та спілкування (Speaking). Усі письмові тести відправляються для перевірки й оцінювання у Кембридж. Що стосується тесту Speaking, то його приймають два екзаменатори на місці складання іспиту. Усі екзаменатори акредитовані асоціацією Cambridge ESOL.

Reading and Writing (перший етап тестування) 1 година 10 хвилин. Потрібно продемонструвати вміння читати і розуміти фактографічні тексти, взяті з оголошень, брошур, журналів і газет. Необхідно вміти розуміти суть тексту і справлятися з незнайомими словами і граматичними структурами. Завдання цього тесту передбачають заповнення пропусків у тексті, вибір правильного варіанту відповіді і написання короткого тексту, записки або листа (25 – 35 слів). Під час виконання письмового завдання – Writing – потрібно продемонструвати володіння граматичними структурами, вміння використовувати необхідний словниковий запас, писати без помилок і з правильною пунктуацією.

Listening (другий етап тестування) 30 хвилин. На тесті Listening потрібно показати вміння розуміти аудіозаписи англійською мовою – оголошення і монологи, які будуть надані для прослуховування в помірному темпі. Потрібно вловити інформацію, передану аудіозаписом.

Speaking (третій етап тестування) 8 – 10 хвилин. Щоб пройти тест Speaking, потрібно продемонструвати навички спілкуватися англійською мовою з екзаменатором і з іншим кандидатом на складання іспиту. Треба поставити запитання співрозмовнику та відповісти на зустрічні запитання. Усний іспит відбувається у форматі 2 екзаменатори (один екзаменатор оцінює тест, другий ставить запитання) і 2 кандидати. Іноді тест складають у групі з трьох кандидатів.

Preliminary English Test (РЕТ)

Іспит РЕТ посідає друге місце в серії Кембриджських іспитів із англійської мови – Cambridge ESOL. Він вимагає знання англійської на середньому рівні (Intermediate). У системі, встановленій для сучасних мов Радою Європи, це рівень В1. Передбачається, що цей рівень знання мови дозволяє спілкуватися англійською усно та письмово в повсякденних ситуаціях.

Ті, хто успішно склав цей іспит, отримують сертифікат від Університету Кембриджських іспитів із англійської мови (University of Cambridge ESOL Examinations) і документ про результати іспиту, де вказано, який рівень знання мови був продемонстрований на кожному етапі іспиту. Сертифікат РЕТ цінується компаніями багатьох країн. Багато університетів вважають сертифікат РЕТ підтвердженням знання англійської мови на базовому рівні.

Для кого створений PET?

Складати РЕТ можуть ті, хто володіє англійською мовою на достатньому рівні, для того щоб використовувати її в повсякденному житті, зокрема на роботі і в навчанні. Цей рівень знання англійської передбачає вміння адекватно використовувати мову у ситуаціях, що вимагають певного, досить обмеженого словникового запасу і використання конкретних мовленнєвих структур.

Володіючи англійською на цьому рівні, Ви можете читати прості тексти і вести особисту переписку, але лише дотримуючись більш або менш стандартного формату.

Подорожуючи, Ви зможете отримати всю необхідну інформацію про тури і екскурсії, зрозуміти суть екскурсії і поставити запитання, щоб отримати більше інформації, якщо немає необхідності використовувати спеціалізовану лексику. Ви можете впоратися з більшістю ситуацій, які виникають під час підготовки до подорожі або під час неї. На роботі цей рівень знання англійської дозволяє брати участь у нарадах, обмінюватися фактичною інформацією або отримувати інструкції. Проте тут можуть виникнути труднощі у незнайомій або непередбачуваної ситуації. Що стосується телефонних дзвінків, передбачуваність ситуації також важлива на цьому рівні, тому знання англійської на рівні РЕТ дозволить спілкуватися лише у звичайних, стандартних ситуаціях.

Для успішного складання іспиту потрібно володіти великим словниковим запасом, уміти вести бесіду і використовувати потрібні комунікативні стратегії в різноманітних життєвих ситуаціях. У спілкуванні або під час читання літератури і листів необхідно не лише розуміти, про що йдеться, але також визначати точку зору, погляди і відтінки настрою мовця (або автора письмового тексту).

Щороку РЕТ складає більше 80 тис. осіб у більше ніж 80 країнах. РЕТ – важливий показник кваліфікації для будь-якої людини, що бажає працювати або вчитися за кордоном, або співпрацювати з іноземними фірмами. Крім того, РЕТ може стати важливим етапом на шляху підготовки до Кембриджських іспитів вищого рівня.

Навіщо складати PET?

Тести іспиту РЕТ перевіряють, чи володієте Ви чотирма основними навичками – читанням, письмом, сприйняттям на слух і вмінням розмовляти англійською мовою. Вони також перевіряють знання граматики і словниковий запас.

Оскільки під час тестування обігруються різні життєві ситуації, сертифікат РЕТ стане в пригоді тим, хто збирається в подорож англомовними країнам або планує використовувати англійську мову в роботі або навчанні. Цей рівень володіння мовою дозволяє працювати у сфері менеджменту або в туризмі, де потрібно встановлювати контакти з англомовними колегами.

Підготовка до РЕТ – це хороший спосіб підвищити свій рівень знання мови та навчитися застосовувати її в різноманітних ситуаціях. Багато компаній та навчальні заклади визнають РЕТ як підтвердження знання англійської мови на середньому рівні.

З чого складається PET?

Іспит РЕТ передбачає проходження трьох етапів тестування (їх називають "Papers"): читання і письмо (Reading and Writing ), аудіювання (Listening), спілкування (Speaking). Всі письмові тести відправляються для перевірки й оцінювання в Кембридж. Що стосується тесту Speaking, то його приймають два екзаменатори на місці складання іспиту. Усі екзаменатори акредитовані асоціацією Cambridge ESOL.

Reading and Writing (перший етап тестування) 1 година 30 хвилин. Потрібно продемонструвати вміння читати і розуміти тексти, взяті з різних оголошень, брошур, журналів і газет. Необхідно вловити суть повідомлення, зрозуміти, як на нього слід відреагувати, і проявити здатність справлятися з незнайомими словами і мовними структурами.

Цей тест складається з п'яти частин. Він включає завдання такого типу: заповнити пропуски в текстах, дописати або перефразувати речення, написати звіт або лист обсягом близько 100 слів. Для успішного виконання завдань потрібно знати граматичні правила, володіти досить великим словниковим запасом, писати грамотно, дотримуючись правил орфографії та пунктуації.

Listening (другий етап тестування) приблизно 30 хвилин. На тесті Listening потрібно показати вміння розуміти аудіозаписи – оголошення і діалоги, які будуть надані для прослуховування в помірному темпі. Необхідно виділити фактичну інформацію і вловити настрій та наміри мовця.

Тест складається з чотирьох частин, серед текстів для прослуховування будуть і короткі уривки, і більш розлогі діалоги і монологи. Це можуть бути особисті розмови або нейтральні репліки, які використовуються у звичайних ситуаціях.

Speaking (третій етап тестування) 10-12 хвилин. Щоб пройти тест Speaking, потрібно продемонструвати навички спілкуватися англійською на розмовному рівні з екзаменатором та іншим кандидатом на складання іспиту. Потрібно поставити запитання та відповісти на зустрічні запитання, розповісти про свої інтереси і захоплення.

Тест складається з чотирьох частин: відповіді на запитання екзаменатора, монолог тривалістю близько хвилини, два завдання в парі з іншим екзаменованим. Іноді тест складають у групі з трьох кандидатів.

First Certificate in English (FCE)

Іспит The Cambridge First Certificate in English (FCE) посідає третє місце в серії Кембриджських іспитів із англійської мови – Cambridge ESOL. Це вищий ступінь середнього рівня знання мови (Intermediate). У системі, встановленій для сучасних мов Радою Європи, він відповідає рівню B2. Передбачається, що цей рівень знання мови дозволяє впевнено розмовляти іноземною мовою і вести листування.

Ті, хто успішно склав цей іспит, отримують сертифікат від Університету Кембриджських іспитів із англійської мови (University of Cambridge ESOL Examinations). Цей сертифікат високо цінується університетами та компаніями багатьох країн. Кожен, хто склав тестування, отримує документ про результати іспиту, де вказано, який рівень знання мови був продемонстрований на кожному етапі іспиту.

Для кого створений FCE?

Складати FCE можуть ті, хто володіє англійською мовою на достатньому рівні, для того щоб використовувати її у повсякденному житті, зокрема на роботі і в навчанні. Для успішного складання іспиту потрібно володіти великим словниковим запасом, уміти вести бесіду і використовувати потрібні комунікативні стратегії в різноманітних життєвих ситуаціях.

Щороку FCE складає понад 270 тисяч людей у більше ніж 100 країнах. FCE – важливий показник кваліфікації для будь-якої людини, що бажає працювати або вчитися за кордоном, або досягти високого професіонального рівня в галузях, де необхідне знання мови – бізнес, медицина, інженерія і багато інших сфер діяльності. Крім того, FCE може стати важливим етапом на шляху підготовки до іспитів більш високого рівня, таких як Cambridge Certificate in Advanced English (САЕ) і Certificate of Proficiency in English (СРЕ).

Навіщо складати FCE?

Галузі застосування сертифіката FCE численні і різноманітні.

Багато університетів та інших навчальних закладів вважають FCE показником знання англійської мови на середньому рівні. В таких навчальних закладах складання FCE є однією з умов вступу. Оскільки під час тестування обігрується багато життєвих ситуації, сертифікат FCE важливий для будь-якої людини, яка бажає працювати або вчитися за кордоном або спілкуватися з іноземними партнерами. Компанії всього світу визнають FCE. Він дає можливість працювати з англомовною документацією, використовувати англійську в менеджменті, а також у будь-якій галузі, наприклад, у туризмі, де потрібно встановлювати контакти з англомовними колегами. Знання мови на рівні FCE дозволяє вести ділове листування і телефонні переговори, брати участь у тренінгах, читати нескладні книжки і статті. Сфера застосування сертифіката FCE дуже різноманітна.

З чого складається FCE?

Іспит FCE передбачає проходження п'яти етапів тестування (їх називають "Papers"): читання (Reading), письмо (Writing ), володіння мовою (Use of English), аудіювання (Listening), спілкування (Speaking). З грудня 2008 року Reading, Writing, Use of English, Listening складаються в один день, встановлений Cambridge ESOL. Тест Speaking проходить в один із днів, встановлених Кембриджем. Усі письмові тести відправляються для перевірки й оцінювання в Кембридж. Що стосується тесту Speaking, то його приймають два екзаменатори на місці складання іспиту. Усі екзаменатори акредитовані асоціацією Cambridge ESOL.

Reading (перший етап тестування) 1 година. Потрібно продемонструвати вміння читати і розуміти тексти, взяті з художньої і документальної літератури, журналів і газет. Необхідно вловити суть оповідання і деталі, показати розуміння композиції тексту, задуму автора.

Цей тест складається з трьох частин і включає в себе 30 запитань. Кожна частина містить текст і відповідні контрольні завдання. Одна з частин може містити кілька невеликих пов'язаних між собою текстів.

Writing (другий етап тестування) 1 година 20 хвилин. Для проходження тесту Writing необхідно вміти писати листи, статті, звіти, твори, рецензії на різні теми і для різних адресатів, а також складати офіційні документи.

Цей тест складається з двох частин. Перша частина містить завдання, обов'язкове для виконання. Кандидату необхідно написати лист або email (120-150 слів). Друга частина тесту пропонує чотири завдання, з яких потрібно обрати одне. Це може бути стаття, есе, лист, звіт або рецензія. Серед завдань другої частини тесту є таке, для виконання якого потрібно прочитати книжку зі списку, відомого заздалегідь. Обсяг другого завдання має становити від 120 до 180 слів.

Use of English (третій етап тестування) 45 хвилин. Тест Use of English вимагає знання основних структур англійської мови та вміння їх застосовувати. Ці знання і вміння потрібно проявити, виконуючи різні завдання, працюючи як з текстом, так і з окремими реченнями.

Цей тест включає в себе чотири частини, всього 42 завдання. Завдання вимагають обрати один із запропонованих варіантів відповідей, надати власні варіанти відповіді (заповнення пропусків у тексті), перетворення слів і речень.

Listening (четвертий етап тестування) приблизно 40 хвилин. На тесті Listening потрібно показати розуміння англійської розмовної мови, вміння вловлювати суть, зміст почутого. Тексти для прослуховування різноманітні – це можуть бути короткі уривки або тривалі записи інтерв'ю, дискусій, лекцій, оголошень, радіопрограм, передач новин, фільмів і просто розмов.

Тест складається з чотирьох частин, усього 30 запитань. Кожна частина включає в себе прослуховування аудіозапису та виконання відповідних завдань. Пропоновані для прослуховування записи озвучуються людьми різних професій із різними акцентами. Якщо одні записи сприймаються на слух без особливих зусиль, то інші можуть здатися нерозбірливими. До цього потрібно бути готовим.

Speaking (п'ятий етап тестування) приблизно 14 хвилин. Щоб скласти тест Speaking, потрібно вміти спілкуватися англійською на розмовному рівні в різноманітних ситуаціях. Цей тест складається з чотирьох частин: відповіді на запитання екзаменатора, монолог тривалістю близько хвилини, завдання в парі з іншим екзаменованим і дискусія. Під час тестування використовуються допоміжні матеріали у вигляді фотографій і малюнків. Зазвичай, складають іспит одночасно дві людини двом екзаменаторам. Іноді іспит відбувається в групі з трьох осіб.

CAE (Certificate in Advanced English)

Організатором проведення іспиту САЕ є відділення Кембриджського університету в Англії, яке називається Cambridge ESOL (English for Speakers of Other Languages).

Іспит САЕ (Certificate in Advanced English) був заснований у грудні 1991 року. Метою його створення було дати можливість усім, хто використовує англійську мову в роботі та навчанні, отримати свідоцтво про високий рівень знання мови. А також передбачалося, що складання цього іспиту може бути стимулом для подальшого вдосконалення мови, для складання іспиту СРЕ, де особливий акцент робиться на використання англійської мови в різних ситуаціях. Після вдалої зміни CPE в 2002 році й отриманих звітів було ухвалене рішення переглянути формат CAE і змінити його з грудня 2008.

Що таке CAE?

Іспит Cambridge Certificate in Advanced English (CAE) посідає четверте місце в серії Кембриджських іспитів із англійської мови – Cambridge ESOL. Для складання цього іспиту потрібне знання англійської мови на високому рівні (Advanced). У системі, встановленій для сучасних мов Радою Європи, він відповідає рівню С1. Хоча вимоги до знання мови для САЕ не такі високі, як для СРЕ (CambridgeCertificate of Proficiency in English), необхідно вміти впевнено спілкуватися англійською і грамотно використовувати її в багатьох повсякденних ситуаціях.

Ті, хто успішно склав цей іспит, отримують сертифікат від Університету Кембриджських іспитів із англійської мови (University of Cambridge ESOL Examinations). Цей сертифікат високо цінується університетами та компаніями багатьох країн. Кожен, хто пройшов тестування, отримує документ про результати іспиту, де вказано, який рівень знання мови був продемонстрований на кожному етапі іспиту.

Для кого створений CAE?

Складати САЕ можуть ті, хто володіє англійською мовою на достатньому рівні, для того щоб використовувати її у повсякденному житті, зокрема на роботі і в навчанні. Для успішного складання іспиту потрібно ефективно використовувати англійську мову і впевнено спілкуватися нею в побутових ситуаціях для вирішення професійних завдань і отримання вищої освіти.

Щороку САЕ складає більше 60 тисяч осіб у більше ніж 60 країнах. САЕ – важливий показник кваліфікації для будь-якої людини, що бажає працювати або вчитися за кордоном, або досягти високого рівня професіоналізму в галузях, де необхідне знання мови – бізнес, медицина, інженерія і багато інших сфер діяльності. Крім того, САЕ може стати важливим етапом на шляху підготовки до іспиту більш високого рівня – Certificate of Proficiency in English (СРЕ).

Ті, хто знають англійську мову на рівні САЕ, можуть спілкуватися, читати і писати легко і грамотно. Вони повинні розуміти взаємозв'язок мови і культури. Зокрема, обираючи, наприклад, британський варіант англійської, потрібно дотримуватися його, не переходячи на американський варіант. Знання мови на рівні САЕ означає, що людина може добирати стиль спілкування, доречний у конкретній ситуації, висловлювати свою думку і брати участь у дискусіях на прийнятному в англомовному середовищі рівні. Передбачається вміння читати документальну й художню літературу, писати і висловлюватися в офіційній і неформальній обстановці, грамотно використовувати мову як в несподіваній, так і в передбачуваної ситуації. Використання мови має бути гнучким, творчим.

Навіщо складати CAE?

Вищі навчальні заклади багатьох країн вважають САЕ показником знання англійської мови на рівні, що дозволяє вчитися і складати іспити за різними спеціальностями англійською мовою. Майже всі університети Великобританії і все більше університетів США визнають САЕ як і багато роботодавців у всьому світі.

Підготовка до САЕ допомагає учню вдосконалити свої навички спілкування англійською мовою та використовувати їх у багатьох ситуаціях.

Завдання іспиту засновані на використанні мави у повсякденному житті і перевіряють рівень володіння англійською на практиці. Той, хто володіє мовою на необхідному рівні, може брати участь у різних дискусіях, зрозуміло висловлювати свою думку, розуміти і писати тексти різної тематики, зокрема ділові листи і звіти. Потрібно також уміти добирати доречний стиль спілкування в різних ситуаціях.

З чого складається CAE?

Іспит САЕ передбачає проходження п'яти етапів тестування ("Papers"): читання (Reading), письмо (Writing ), володіння мовою (Use of English), аудіювання (Listening), спілкування (Speaking). З грудня 2008 року Reading, Writing, Use of English, Listening складаються в один день, встановлений Cambridge ESOL. Тест Speaking відбувається в один із днів, встановлених Кембриджем. Всі письмові тести відправляються для перевірки й оцінювання в Кембридж. Що стосується тесту Speaking, то його приймають два екзаменатори на місці складання іспиту. Усі екзаменатори акредитовані асоціацією Cambridge ESOL.

Reading (перший етап тестування) 1 година 15 хвилин. Потрібно продемонструвати вміння читати і розуміти тексти, взяті з художньої і документальної літератури, журналів і газет. Необхідно вловити суть розповіді, основні ідеї і деталі, показати розуміння композиції тексту, задуму автора.

Цей розділ містить чотири тексти, обсяг яких в цілому 3 тисячі слів. Тексти супроводжуються запитаннями – всього їх 34. Це завдання декількох типів: вибір відповідного варіанта відповіді на запитання, вибір правильної відповіді із декількох, запропонованих для кожного запитання, заповнення пропусків у тексті відповідними уривками тексту.

Writing (другий етап тестування) 1 година 30 хвилин. Потрібно вміти писати листи, статті, звіти, твори, рецензії обсягом близько 250 слів на різні теми і для різних адресатів і складати офіційні документи.

В рамках цього тесту потрібно виконати одне або кілька письмових завдань, на основі коротких допоміжних текстів, узятих із газетних або журнальних статей, офіційних або неофіційних листів тощо. Всі ці завдання, які складають першу частину тесту, обов'язкові для виконання. Обсяг першого завдання 180-220 слів. У другій частині пропонується на вибір чотири варіанти завдання. Наприклад, потрібно написати електронний лист або статтю, доручення, записку, звіт тощо. Серед завдань другої частини тесту є таке, для виконання якого потрібно прочитати книжку зі списку, відомого заздалегідь. Обсяг другого завдання 220-260 слів.

Use of English (третій етап тестування) 1 година. Тест Use of English вимагає знання основних структур англійської мови та вміння їх застосовувати. Ці знання і вміння потрібно проявити, виконуючи різні завдання, працюючи як з текстом, так і з окремими реченнями.

Цей тест включає в себе п'ять частин, усього 50 завдань. Завдання полягають у наступному: обрати правильний варіант відповіді, заповнити пропуски в тексті, грамотно скласти речення.

Listening (четвертий етап тестування) приблизно 40 хвилин. На тесті Listening потрібно показати вміння розуміти англійську розмовну мову, вловлювати суть, зміст почутого. Тексти для прослуховування різноманітні – це можуть бути короткі уривки або тривалі записи інтерв'ю, дискусій, лекцій, оголошень, радіопрограм, передач новин, фільмів і просто розмов.

Пропоновані для прослуховування записи озвучуються людьми різних професій із різними акцентами. Якщо одні з записів сприймаються на слух без особливих зусиль, то інші можуть здатися нерозбірливими. Тест складається з чотирьох частин, усього 30 запитань.

Перша частина складається із трьох коротких діалогів. Друга частина – це короткі монологи, третя – це більш розлогий діалог або інтерв'ю, четверта включає в себе кілька тематичних монологів тривалістю по 30 секунд. Виконуючи завдання, потрібно дібрати правильний варіант відповіді, знайти серед запропонованих запитань і відповідей правильні або закінчити речення.

Speaking (п'ятий етап тестування) приблизно 15 хвилин.

Адреса

м. Черкаси, вул. Гагаріна, 136, 2 поверх, зупинка "Гранд Маркет" або "Дружба народів"

Час роботи

  • Пн. - Пт.: 08:30 - 20:30
  • Сб.: 10:00 - 15:00
  • Нд.: вихідний
Коментарі