Усім відомо, що для успішної кар'єри, приємного відпочинку за кордоном та вільного спілкування з представниками інших країн, знання іноземної мови, особливо англійської, а також уміння говорити нею, життєво необхідне.

Враховуючи таку потребу, ми й відкрили центр іноземних мов "YES!", розташований у діловому центрі Черкас.

Чим же відрізняється "YES!" від інших мовних курсів?

  • "YES!" – єдиний в області центр іноземних мов із міжнародними стандартами навчання та міжнародною кваліфікацією викладачів CELTA (Cambridge University Certificate in Teaching English to Adults) і IHCTYLT (International House Certificate in Teaching and Young Learners Teenagers).
  • Наявність таких кваліфікацій є обов'язковою для роботи і гарантує якісне навчання та отримання бажаного результату за короткий час.
  • "YES!" використовує сучасний комунікативний метод, заслужено визнаний найбільш успішним та ефективним у всьому світі.
  • Відповідно до вимог комунікативної методики, навчання в центрі відбувається виключно англійською, французькою або німецькою мовами (залежно від мови, що вивчається) з мінімальним використанням теорії і максимальним обсягом розмовної практики, що дозволяє студентам зануритися в мовне середовище і швидше подолати мовний бар'єр.
  • Усі програми в центрі відповідають Загальноєвропейським Рекомендаціям Ради Європи з вивчення іноземних мов.
  • Оптимальна вартість навчання (від 25 грн за академічну годину).
  • Зручне розташування в центрі міста з чудовою транспортною розв'язкою.

І найголовніше, в центрі панує дружня, тепла та комфортна атмосфера, створені сучасні, спеціально обладнані навчальні класи з аудіо – і відеозабезпеченням, інтерактивною дошкою. Застосовується індивідуальний підхід до кожного студента, що є стимулом і мотивацією для вивчення та використання іноземних мов.