Як обрати ідеальну весільну сукню?

Нареченим на замітку – поради досвідчених черкаських експертів про те, як обрати саме ту, єдину і неповторну, весільну сукню.

23 вересня33540
Svadba article header.11
'Як обрати ідеальну весільну сукню?'

Вибір весільної сукні – справа відповідальна, а мода – дама примхлива, тим паче що в інтернеті вам повсякчас трапляються фото красивих дівчат у сукнях Vera Wang... Тому вбрання, яке сподобалося вам минулоріч, сьогодні вже не здається таким уже й ідеальним. Ми вирішили звернутися за порадою, як обрати ідеальне вбрання, до професіоналів – черкаського виробника весільних суконь.

В самому центрі Черкас працює цех із виробництва весільних суконь, які поставляють у 30 країн світу. Компанія "Прима-Ассоль" народилася декілька десятиліть тому з невеликого сімейного бізнесу. Сьогодні це виробничі потужності, оснащені передовим обладнанням. Пошиті в Черкасах сукні прямують до щасливих наречених у країни СНД,  Європи, Азії. Загалом, близько 97 % продукції відправляється на експорт. "Прима-Ассоль" шиє сукні як для своєї марки, так і для світових брендів, зокрема "To be bride". 

Сергій Савчук, директор компанії "Прима-Ассоль", розкрив декілька професійних секретів і поділився правилами вибору весільної сукні.

Будь-яку сукню можна "підігнати" під особливості фігури

"Рибка" і А-силует – одні з найпопулярніших фасонів суконь
"Рибка" і А-силует – одні з найпопулярніших фасонів суконь

Ідеальні параметри, нав'язані людям, це не завжди красиво. У кожної дівчини є свої особливості фігури, які потрібно вміло підкреслювати або приховувати. Так, наприклад, у нас траплялися ситуації, коли наречена була не задоволена пошиттям сукні через несуттєвий, на перший погляд, нюанс: у дівчини була вивернута лопатка, а її мама нам про це нічого не сказала. Сукню потрібно підганяти під конкретні особливості фігури. Люди малюють собі образи з інтернету, думаючи, що вони матимуть такий же вигляд. Але так не буває! Існує близько 6 класичних образів сукні. Навіть якщо вбрання подобається нареченій, це не означає, що в ньому вона матиме бездоганний вигляд.

В Україні представлено тільки 5 % оригінальних брендових суконь. Всі інші вбрання з позначками "Vera Wang" та інших західних марок зазвичай є підробками.

В тренді молочний колір "light ivory"

Останнім часом популярним є колір "light ivory" – світлої слонової кістки. Хоча в цьому питанні мода проявляє регіональні особливості. Так, наприклад, у Прибалтиці популярний виключно білий колір суконь. Молочні відтінки купують здебільшого столичні дівчата з різних країн СНД. За нашими підрахунками, близько 60-70% покупок все одно припадає на білу класику.

Головне – обрати правильний силует!

По силуетах вибір дуже широкий – як пишні спідниці, так і класичні А-силуети, "рибки". Все залежить від фігури дівчини. Дуже популярні "ампіри" – легкі повітряні силуети, які просто м'яко спадають вниз, але водночас ефектно підкреслюють зону декольте. "Ампір" із правильною лінією талії пасуватиме до будь-якої комплекції. А-силует – це класичний варіант, який легко коригує недоліки фігури. "Рибка" ефектно підкреслить лінію талії. 

Мереживо і мінімум прикрас

Ажурні елементи можуть прикривати плечі, спину або руки, додаючи образу скромності й сексуальності одночасно
Ажурні елементи можуть прикривати плечі, спину або руки, додаючи образу скромності й сексуальності одночасно

Зараз мегапопулярним є мереживо. Ну а мінімалізм в прикрасах має стильний і красивий вигляд. Тому більшість дівчат у цьому сезоні намагається створити відносно "скромний" образ, не перевантажуючи його громіздкими аксесуарами. Щодо фати, знову таки популярним є легке мереживне обрамлення. Деякі дівчата надають перевагу так званій "чистій" фаті, виготовленій з простої м'якої сітки.

Забудьте про фатин!

Обираючи між фатином і євросіткою, надавайте перевагу останній. Мода на місці не стоїть. Все змінюється, мода на тканини – не виняток... З фатином, наприклад, ми взагалі не працюємо вже декілька років. Є євросітка – більш красивий і естетичний матеріал.

Повертається мода на образ "принцеси"

Пишні довгі спідниці, складки, оборки, шлейфи – незамінні атрибути образу "принцеси"
Пишні довгі спідниці, складки, оборки, шлейфи – незамінні атрибути образу "принцеси"

Мода циклічна: був час, коли більшість дівчат надавали перевагу А-силуетам. Зараз бачимо, що популярними знову стають образи "принцес": дуже пишні спідниці, об'ємні шлейфи... В останні сезони популярними є сукні з квітковими принтами – бутонами з тканини.

Хочете незвичайну сукню, скористайтеся набором кольорових поясів

Щоб зробити з білої весільної сукні незвичне вбрання, доповніть його набором кольорових поясів, які можна змінювати протягом дня.

  • Фото 1 - Такий вигляд має процес пошиття весільного вбрання
  • Фото 2 - Такий вигляд має процес пошиття весільного вбрання
  • Фото 3 - Такий вигляд має процес пошиття весільного вбрання
  • Фото 4 - Такий вигляд має процес пошиття весільного вбрання

Слухайте себе!

Не варто беззастережно брати до уваги чужу думку – консультанта весільного салону, найкращої подружки чи мами. Не метушіться, підходьте до вибору сукні виважено і спокійно.

Залиште маму і подружок вдома

На ринку весільної моди є два тренди: перший – коли сукню хоче наречена, другий – коли сукню хоче її мама. Тому остання порада, швидше, стосується матусь – дайте дитині можливість самостійно обрати СВОЮ ідеальну весільну сукню.

Фото – Валерій Січкар

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі